tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Akıllı Bileklikler en uygun fiyatlı ürünler

AKILLI BİLEKLİKTE DE HOPARLÖR VE MİKRAFON BULUNMAKTADIR.BİLEKLİK ÜZERİNDEN KONUŞMA VE MÜZİK DİNLEME ÖZELLİĞİ MEVCUTTURTelefon çağrısı görme ve cevap verme Müzik çalma ve durdurmaÇalışma modu: dokunmatikÇalışma gücü: Uzun basma  Gerilim 5V  Akım 1A-2.1A Şarj süresi 2 saatBekleme s..
188,47TL
Ürün Açıklaması Watch 7 Series Akıllı Saat  Tüm Cihazlar ile Uyumludur.Ekran Boyutu : 1.75 inç Çözünürlük : IPS 385*385Dokunmatik Tipi : Tam Ekran DokunmatikBluetooth Versiyonu : Bluetooth 5.2Pil : Lityum Polimer Pil Kapasite : 3.7V/200mAh Kullanım Süresi : 1.5-2 Gün (Bu süre kullanıma bağ..
791,59TL
Telefonunuzu dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bölünmüş ekran özelliği ile sık kullandığınız uygulamalara tek dokunuşla ulaşabilirsiniz.Dilediğiniz gibi özelleştirin.50'den fazla temadan dilediğinizi seçin. Isterseniz kendi temanızı oluşturabilir veya sevdiklerinizin fotoğraflarını bileğini..
697,35TL
Full ekran özelliği ile saatim tamamını kullanım sağlamaktadır.Yan tuş döndürme fonksiyonu aktiftir.Gövde ince ve hafiftir, 44 x 38 x 10.7 mm boyutlarında ve 50 g ağırlığındadır. Ayrıca kayış kısmı silikondan olup daha şık ve daha estetik hale getirmek için çinko alaşımından yapılan kenarlıkları bul..
631,38TL
M6 YENİ NESİL AKILLI BİLEKLİKAndroid ve iOS ile uyumludur.Su geçirmez ve suya oldukça dayanıklıdır.Türkçe dilini desteklemektedir.Nabız, tansiyon ve kandaki oksijen seviyesini ölçebilirsiniz.FİT PRO uygulaması üzerinden sosyal medya bildirimlerine erişebilirsiniz.Bilekliğin ana ekranına istediğiniz ..
216,74TL
Watch 6 Premium Plus+ Akıllı Saat- Full Ekran.- Yanda 2 tuş mevcut ve aktif faaliyet göstermektedir.- 44 mm Kasa.- 30'dan fazla arayüz seçeği ile en fazla arayüze sahip model olmakla beraber aynı zamanda ekrana istediğiniz temayı ve fotoğrafı ekleyebileceğiniz mükemmel bir model !- Birçok arayüzün ü..
659,66TL
Ürün Özellikleri- Bluetooth hatırlatıcısı,SMS- WeChat QQ haberleri ve diğer müşteri bilgileri ve diğer zamanında hatırlatıcılar- Kalp atış hızı algılama Kalp atış hızı izleme, günün her saatinde kalp atışınızı izleme- Adımsayar, spor kalori, kalori tüketimi, egzersiz kilometre kaydı- Uyku izleme- Uy..
395,79TL
M4 Renkli Ledli Ekran Su Geçirmez Akıllı Bileklik AktiviteTakibiGünlük Aktivitelerinizi İzler; Anlık Egzersiz, Gelişim Ve Kalori Bilgilerinizi Görebilirsiniz.    UykuTakibi-Akıllı AlarmUyku Durumuna Geçtiğinizi Otomatik Algılar Ve Uyku Bilgilerinizi (Derin Uyku, Hafif UykuGi..
169,63TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)