tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Banyo ve Lavabo en uygun fiyatlı ürünler

Marka: Diğer
ÖRGÜ TUVALET FIRÇASIÖrgü tuvalet fırçası dekoratif tasarım ile dizayn edilmiştir.Dayanıklı sert plastik malzemeden üretilmiştir.Temizliği Kolaydır.Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır.NOT : Ürünler stok durumuna göre karışık renk gönderilecektir. Renkler : Mavi, Mor, Beyaz, Kahverengi, Krem..
20,28TL
Marka: Diğer
HASIR TUVALET FIRÇASIHasır tuvalet fırçası dekoratif tasarım ile dizayn edilmiştir.Dayanıklı sert plastik malzemeden üretilmiştir. Temizliği Kolaydır.Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı onaylıdır.NOT : Ürün renkleri stok durumuna göre karışık renk gönderilecektir. Renkler : Beyaz, Kahverengi..
19,08TL
Marka: Diğer
1. Çok amaçlı kendinden yapışkanlı kolay kurulumu ile mutfak, oturma odası, çalışma odası, yatak odası, yaygın olarak kullanılır2. Pratik ve dayanıklı, fişlerinizi sararak düzenli ortam oluşturabilirsiniz.3.Telefonlarınızın şarj standı olarak kullanabilirsiniz. Şarj Kablosu dağınıklığına pratik çözü..
11,88TL
Marka: Diğer
Kendi kendine boşaltma yapısını benimseyen sabunluk, sabunu daha kolay kurutur ve atıkları çabucak boşaltır, sabunun küflenmesini durdurur.Delik delmeye gerek yok ve sabun tutucuyu sabit tutmak için güçlü bir silikon vantuz yapışması sağlar.Pürüzsüz kenarlı bir sabunluk ellerinizi incitmez.Sabun ka..
7,08TL
Marka: Diğer
Kendinden yapışkanlı tasarım, matkapsız, güçlü yapışkanlı ve duvarınıza zarar vermeyecek.Düz yüzeyli seramiklere, cam veya pürüzsüz duvarlara uygulayın, etiketi söküp duvara uygulayın...
8,28TL
Marka: Diğer
KATLANIR SELE 35 LT.Ürün Özellikleri Sağlık dostu plastik malzemeden üretilmiştir. Katlanabilir olması sebebiyle fazla alan kaplamaz. Katlanabilir boğumları, esnek malzemeden üretildiği için katlama ve açma esnasında kolaylık sağlar. Paket İçeriği 1 Adet Katlanabilir Çamaşır Sepeti 35..
124,68TL
Marka: Diğer
KATLANABİLİR KOÇEROÜrün ÖzellikleriSağlık dostu plastik malzemelerden üretilmiştir.Katlanabilir yapısı kullanım sonrası çok daha az yer kaplamasını sağlar.Paket İçeriği1 Adet katlanabilir KoçeroNOT: Stok durumuna göre karışık renk gönderilecektir...
20,28TL
Marka: Diğer
ÇİFT RENKLİ KLOZET FIRÇASIÜrün ÖzellikleriSağlık dostu plastik malzemelerden üretilmiştir. Kaymaz tutma kısmı ile yüksek kavrama sağlar. Fırça üzerindeki asma bölümü sayesinde , fırça kabından ayrı olarak istediğiniz alana asabilirsiniz. Paket İçeriği1 Adet Çift Renkli Klozet Fırçası ..
26,28TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)