tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Batarya, Pil en uygun fiyatlı ürünler

Marka: Deji
NEWFACE S SİLİKON KILIFYeni ve Şık Tasarımlı ürünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Son derece modern görünüme sahiptir.Arkasındaki transparan mat buzlu silikon sayesinde modern görünüm sağlar.Esnek kılıf cihazınızın kalıplarına bire bir uyumludur.Özel kalınlığı ..
17,74TL
Marka: Deji
Barkod :8683140260156Stok Kodu :AZN1009915Uyumlu Marka :AppleUyumlu Model :iPhone 11 Pro MaxRenk :Siyah..
23,34TL
Marka: Deji
NEWFACE PREMIUM SİLİKON KILIFSoft ve pürüzsüz yüzey ile telefonunuza farklı bir görünüm kazandırır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Mükemmel kalıbı sayesinde cihazınıza tam uyum sağlar.Ürünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Son derece modern görünümlüdür.Yumuşak esnek kılıf cihazınızın kalıpları..
14,00TL
Marka: Deji
NEWFACE PP SİLİKONSoft ve pürüzsüz yüzey ile telefonunuza farkli bir görünüm kazandırır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Mükemmel kalıbı sayesinde cihazınıza tam uyum sağlar.Ürünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Son derece modern görünümlüdür.Yumuşak esnek kılıf cihazınızın kalıplarına bire bir..
17,74TL
Marka: Deji
NEWFACE PLATİN SİMLİ SİLİKON KILIFYüksek kalite malzemeden üretilmiştir.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.TPU Fiber karışımıdır.İnce ve estetik bir görünüme sahiptir.Özel kesim kalıbı sayesinde cihazınızla tam uyum gösterir.Takıp çıkarması kolaydır.Tüm kontrol tuşlarına rahatça erişim sağlayabil..
23,34TL
Marka: Deji
NEWFACE PLATİN SİLİKON KILIFYüksek kalite malzemeden üretilmiştir.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.TPU Fiber karışımıdır.İnce ve estetik bir görünüme sahiptir.Özel kesim kalıbı sayesinde cihazınızla tam uyum gösterir.Takıp çıkarması kolaydır.Tüm kontrol tuşlarına rahatça erişim sağlayabilirsini..
19,60TL
Marka: Deji
NEWFACE PLATİN LENS KAMERA SÜRGÜLÜ SİLİKON KILIFNewface ürünüdür.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Kamera koruma sürgüsü ile kameranızı toz ve çiziklere karşı korur.Ultra ince malzemesiyle şık bir görünüme sahip olur.Harika kalıp kesimi sayesinde cihaza mükemmel uyar.Kılıfı çıkarmadan bütün giri..
20,54TL
Marka: Deji
Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Cep Telefonu Batarya Markası Deji;  cep telefonunuzu ilk günkü halinden daha güçlü yapmak için hazır!Teknik ÖzelliklerUyumlu Modeller: iPhone SE 2020Kapasite: 2210 mAhWh(Güç): 8,44Limit Voltage: 4,35VNot: iPhone XR ve sonrası modellerde; orjinal olmayan tüm..
261,36TL
Marka: Deji
Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Cep Telefonu Batarya Markası Deji;  cep telefonunuzu ilk günkü halinden daha güçlü yapmak için hazır!Teknik ÖzelliklerUyumlu Modeller: iPhone SE Kapasite: 2010 mAhWh(Güç): 7,68Limit Voltage: 4,35V..
205,35TL
Marka: Deji
Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Cep Telefonu Batarya Markası Deji;  cep telefonunuzu ilk günkü halinden daha güçlü yapmak için hazır!Teknik ÖzelliklerUyumlu Modeller: iPhone 5SKapasite: 2010 mAhWh(Güç): 7,64Limit Voltage: 4,3V..
205,35TL
Marka: Rova
Rova Samsung S9 Plus Batarya 3300 mAh değerindedir.Rova Batarya; tamir seti ve batarya yapıştırma bandıyla birlikte gönderilmektedir.Orijinal bataryaya göre %30'a daha yüksek kapasiteli Rova Samsung S9 Plus bataryayla yeni bir teknoloji ile tanışın.Yeni nesil Rova Batarya ile artık powerbankların es..
224,02TL
Marka: Rova
Rova Samsung S9 Batarya 3000 mAh değerindedir.Rova Batarya; tamir seti ve batarya yapıştırma bandıyla birlikte gönderilmektedir.Orijinal bataryaya göre %30'a daha yüksek kapasiteli Rova Samsung S9 bataryayla yeni bir teknoloji ile tanışın.Yeni nesil Rova Batarya ile artık powerbankların esaretinden ..
224,02TL
Marka: Rova
Rova Samsung S8 Plus Batarya 3600 mAh değerindedir.Rova Batarya; tamir seti ve batarya yapıştırma bandıyla birlikte gönderilmektedir.Orijinal bataryaya göre %30'a daha yüksek kapasiteli Rova Samsung S8 Plus bataryayla yeni bir teknoloji ile tanışın.Yeni nesil Rova Batarya ile artık powerbankların es..
224,02TL
Marka: Rova
Rova Samsung S8 Batarya 3000 mAh değerindedir.Rova Batarya; tamir seti ve batarya yapıştırma bandıyla birlikte gönderilmektedir.Orijinal bataryaya göre %30'a daha yüksek kapasiteli Rova Samsung S8 bataryayla yeni bir teknoloji ile tanışın.Yeni nesil Rova Batarya ile artık powerbankların esaretinden ..
224,02TL
Marka: Rova
Rova Samsung S7 EDGE Batarya 3600 mAh değerindedir.Rova Batarya; tamir seti ve batarya yapıştırma bandıyla birlikte gönderilmektedir.Orijinal bataryaya göre %30'a daha yüksek kapasiteli Rova Samsung S7 EDGE bataryayla yeni bir teknoloji ile tanışın.Yeni nesil Rova Batarya ile artık powerbankların es..
224,02TL
Marka: Rova
Rova Samsung S7 Batarya 3000 mAh değerindedir.Rova Batarya; tamir seti ve batarya yapıştırma bandıyla birlikte gönderilmektedir.Orijinal bataryaya göre %30'a daha yüksek kapasiteli Rova Samsung S7 bataryayla yeni bir teknoloji ile tanışın.Yeni nesil Rova Batarya ile artık powerbankların esaretinden ..
224,02TL
Marka: Rova
Rova Samsung S6 EDGE Plus Batarya 3000 mAh değerindedir.Rova Batarya; tamir seti ve batarya yapıştırma bandıyla birlikte gönderilmektedir.Orijinal bataryaya göre %30'a daha yüksek kapasiteli Rova Samsung S6 EDGE Plus bataryayla yeni bir teknoloji ile tanışın.Yeni nesil Rova Batarya ile artık powerba..
224,02TL
Marka: Rova
Rova Samsung S6 EDGE Batarya 2600 mAh değerindedir.Rova Batarya; tamir seti ve batarya yapıştırma bandıyla birlikte gönderilmektedir.Orijinal bataryaya göre %30'a daha yüksek kapasiteli Rova Samsung S6 EDGE bataryayla yeni bir teknoloji ile tanışın.Yeni nesil Rova Batarya ile artık powerbankların es..
224,02TL
Marka: Rova
Rova Samsung S6 Batarya 3060 mAh değerindedir.Rova Batarya; tamir seti ve batarya yapıştırma bandıyla birlikte gönderilmektedir.Orijinal bataryaya göre %30'a daha yüksek kapasiteli Rova Samsung S6 bataryayla yeni bir teknoloji ile tanışın.Yeni nesil Rova Batarya ile artık powerbankların esaretinden ..
224,02TL
Marka: Rova
Rova Samsung S5 Batarya 2800 mAh değerindedir.Rova Batarya; tamir seti ve batarya yapıştırma bandıyla birlikte gönderilmektedir.Orijinal bataryaya göre %30'a daha yüksek kapasiteli Rova Samsung S5 bataryayla yeni bir teknoloji ile tanışın.Yeni nesil Rova Batarya ile artık powerbankların esaretinden ..
224,02TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 158 (8 Sayfa)