tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Cilt ve Yüz Bakımı en uygun fiyatlı ürünler

Marka: Diğer
SİYAH NOKTA TEMİZLEME FIRÇASI 5 ADETÜrün Özellikleri Paket içerisinde 5 adet ürün yer almaktadır. Siyah nokta temizliğinde kullanılabilir. Iki yüzeyinde kıvrımlar yer alır.Yüz temizleme fırçası çift taraflıdır.Fırçanın delikli kısmı ile siyah noktalarınızın temizliğini sağlayabilirsiniz.Peeling et..
18,00TL
Marka: Diğer
SEVİMLİ SİLİKON YÜZ TEMİZLEME FIRÇASIÜrün ÖzellikleriSilikon çift taraflı yüz temizleme fırçası bir yüzeyi yumuşak ince kıllarla, diğer yüzeyi ise peeling silikon pedlidir.  Siyah nokta, ölü cilt, tıkanmış gözenekler ve istenmeyen yağlardan kurtulmak için idealdir. Yüz temizleme fırçası&..
6,00TL
Marka: Diğer
PEMBE TAŞ JADE ROLLERÇinliler binlerce yıldır en şanslı taş saydıkları yeşim taşını, bir işe başlamadan önce tutup güç alırlar. Jade Roller taşının birçok sağlık sorununa iyi geldiği düşünülmektedir. Jade Roller taşıyla yüze masaj yapıldığında siyah noktaları tedavi ettiğine ve cilt allerj..
13,80TL
Marka: Diğer
BEYAZ TAŞ JADE ROLLERÇinliler binlerce yıldır en şanslı taş saydıkları yeşim taşını, bir işe başlamadan önce tutup güç alırlar. Jade Roller taşının birçok sağlık sorununa iyi geldiği düşünülmektedir. Jade Roller taşıyla yüze masaj yapıldığında siyah noktaları tedavi ettiğine ve cilt allerj..
13,80TL
Marka: Diğer
SİYAH TAŞ JADE ROLLERÇinliler binlerce yıldır en şanslı taş saydıkları yeşim taşını, bir işe başlamadan önce tutup güç alırlar. Jade Roller taşının birçok sağlık sorununa iyi geldiği düşünülmektedir. Jade Roller taşıyla yüze masaj yapıldığında siyah noktaları tedavi ettiğine ve cilt allerj..
13,80TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)