tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Dış Mekan Aydınlatma en uygun fiyatlı ürünler

Marka: Diğer
SOLAR ENERJİLİ FULL FONKSİYON KAMP FENERİGüneş enerji paneli ile kullanılabilir.7v 3.5 w akü.Şarj edilebilir 4v 7ah uzun ömürlü asitli akü lamba tutucu duy.3 adet süper parlak 3 w led.Led ışığı açmak için off ve on butonu.Ayarlanabilir ışık parlaklığı için butonlar.Led: 1 adet 20 w led + 22 smd led ..
707,88TL
Marka: Diğer
BAHÇE TİPİ GÜNEŞ ENERJİLİ SOLAR LAMBA Güneş Enerjili Bahçe Lambası Solar Aydınlatma (10 Adet) Güneş enerjisi ile sade ve şık tasarım.Solar Lamba, güneşten beslenir ve güneş batıp hava karardığında depoladığı ışığı dışarıya verir.Güneş Enerjili Solar Lamba ile terasınızda, balkonunuzda, pencer..
180,00TL
Marka: Diğer
YÜRÜYÜŞ YOLU SOLAR LAMBASolar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder , gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar.Balkonda , bahçede , pencerede , terasta kabloya gereksinim duymadan kolayca kullanabilirsiniz.Ürün ÖzellikleriMontaj Gerektirmez..
240,00TL
Marka: Diğer
UZAKTAN KUMANDALI SOLAR BAHÇE LAMBASIÜrün Özellikleri Bahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba.Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayesin..
180,00TL
Marka: Diğer
GÜNEŞ ENERJİLİ BAHÇE ZEMİN AYDINLATMA SİSTEMİÜrün Özellikleri Bahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba.Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensö..
144,00TL
Marka: Diğer
GÜNEŞ ENERJİLİ RGB BAHÇE LAMBASI SETİÜrün Özellikleri Bahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba.Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayes..
96,00TL
Marka: Diğer
GÜNEŞ AYDINLATMA BAHÇE SETİ Bahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba. Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar. Balkonda..
120,00TL
Marka: Diğer
GÜNEŞ ENERJİLİ BAHÇE LAMBASI SETİÜrün Özellikleri Kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir. Dahili güneş paneline sahiptir. Elektrik yada pile ihtiyaç duymaz. Sensörlüdür, karanlıkta kendiliğinde çalışır. İstendiğinde kapatılabilir. Uzun ömürlü led ışığa sahiptir. Plastik materyalden imal edilmişt..
180,00TL
Marka: Diğer
METAL GÖVDELİ SOLAR BAHÇE LAMBASI SETİBahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba. Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayesinde otomatik yan..
180,00TL
Marka: Diğer
WATERPROOF SOLAR MERDİVEN LAMBASIBahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba. Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar. B..
120,00TL
Marka: Diğer
GÜNEŞ ENERJİLİ BAHÇE LAMBASI 8 ADET Bahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba. Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar. ..
360,00TL
Marka: Diğer
GÜNEŞ ENERJİLİ SOLAR BAHÇE LAMBASI 8 ADETBahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba. Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayesinde otomatik ..
300,00TL
Marka: Diğer
HAREKET SENSÖRLÜ SOLAR LEDBahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba.Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar.Balkon..
72,00TL
Marka: Diğer
YUSUFCUK SOLAR LAMBA SETİBahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba.Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder , gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar.Balkonda , b..
60,00TL
Marka: Diğer
SOLAR BAHÇE AYDINLATMA LAMBASISolar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder, gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar.Balkonda , bahçede , pencerede , terasta kabloya gereksinim duymadan kolayca kullanabilirsiniz.Ürün ÖzellikleriKurulumu kol..
72,00TL
Marka: Diğer
BAHÇE AYDINLATMA LAMBASIÜrün Özellikleri Mükemmel tasarımı ve şık görüntüsüyle fark yaratacaktır. Peyzajınızın özel parçası olabilecek kalitede ki ürün güneş enerjisiyle şarj olarak çalışır. Kablo kurulum gerektirmeden çok kolay kullanabilirsiniz. Taşlı zemine gömülü şekilde , havuz kenarınıza , ..
84,00TL
Marka: Diğer
GÜNEŞ ENERJİLİ BUZLU CAM ZEMİN LAMBASIMükemmel tasarımı ve şık görüntüsüyle fark yaratacaktır.Peyzajınızın özel parçası olabilecek kalitede ki ürün güneş enerjisiyle şarj olarak çalışır.Kablo kurulum gerektirmeden çok kolay kullanabilirsiniz.Taşlı zemine gömülü şekilde , havuz kenarınıza , yeşil ala..
108,00TL
Marka: Diğer
Bahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba.Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder , gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar.Balkonda , bahçede , pencerede , tera..
240,00TL
Marka: Diğer
Solar Güneş Enerjili 158 Ledli Hareket Ve Karanlık Sensörlü 3 Modlu Su Geçirmez Led AydınlatmaŞık tasarımı ve son teknlojisiyle çok fazla seçenek sunmaktadır. 3 Modda çalışan Hareket Sensörlü 158 Ledli Ürünümüzü zeminde veya duvar tipi olarak yüksekte de kullanabilirsiniz. Aydınlatma ve pa..
96,00TL
Marka: Diğer
Bahçe balkon teras gibi dış mekanlarınız aydınlık ve dekoratif olması için güneş enerjili solar bahçe aydınlatma – solar lamba.Solar güneş enerjili bahçe aydınlatmanız sabahleyin güneş enerjisi ile kendini şarj eder , gece olunca sensörü sayesinde otomatik yanar.Balkonda , bahçede , pencerede , tera..
96,00TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 35 (2 Sayfa)