tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

El ve Ayak Bakımı en uygun fiyatlı ürünler

Marka: Diğer
AYAKKABI VURMA ÖNLEYİCİAyakkabılarınız topuklarınıza vuruyor, ayaklarınızı sıkıp sizi rahatsız ediyorsa  Ayakkabı Vurma Önleyici, rahatlatıcı dokusuyla sizi oldukça rahat ettirecek.Çoğu zaman giydiğimiz ayakkabılar, alırken bizi rahatsız etmese de, uzun süreli ayakta kalma ve yaptığımız..
9,60TL
Marka: Diğer
TAM BOY TABANLIKStrese ve yorgunluğa son verecek olan ayak tabanlığı oldukça pratik bir üründür..Ayaklardaki huzursuz durumun tüm vücuda yansımasının önüne geçecek ayak masaj tabanlığı ile vücudunuz pozitif enerji dolacak.Günlük olarak sürekli ayakta duranlar için oldukça yardımcı ol..
36,00TL
Marka: Diğer
TOPUK KÖPÜK YASTIĞIAğırlığınızı eşit olarak dağıtma özelliğine sahip Köpük tabanlık sayesinde ağrılarınızın azaldığını ve zamanla tamamen geçtiğini hissedebileceksiniz.Uzun süre ayakta kalmanız durumunda ayak topuklarınızda meydana gelecek ağrıların önüne geçebilmenizi sağlayacak.Ağırlığınızı ..
4,80TL
Marka: Diğer
TAM BOY SÜNGER TABANLIKDaha zinde bir yürüyüş için mükemmel çözüm.Yere değil, sanki hava boşluğuna basarmışçasına rahatlık hissi verir.Konforlu dizaynı ile yorgunluk hissinizi minimize eder.Enerjinizi üst seviyede tutar.Bay-bayan kullanabilmektedir.Tüm ölçüde ayakkabılar için uyumludur. ..
21,72TL
Marka: Diğer
Jel Ortopedik Tam Boy TabanlıkAyak ağrılarınızı giderecek tabanlık!Jel ortopedik tabanlık ile ayak ağrılarınız son bulacak.Ayak altında bulunan sinir noktalarına dokunarak ağrıların giderilmesini sağlayacaktır.Yumuşak yapısıyla ayağınıza uygulanan fazla baskıyı azaltacaktır.Rahatlatıcı etk..
36,00TL
Marka: Diğer
SİLİKON TABANLIKDüz taban rahatsızlığı olan kişilere özel olarak üretilmiş Silikon Ayak Tabanlık İçe Basma ÖnleyiciAyak şeklini bozan ayakkabıların neden olduğu düz taban rahatsızlığını önleyecek ayak tabanlığı oldukça pratik kullanıma sahiptir.Ayak boşluğunuzu doldurarak destek..
18,00TL
Marka: Diğer
TOPUK GÖMLEĞİAyak topuklarınıza olan baskıyı azaltıcı özelliği bulunan topuk koruyucu baskıdan kaynaklanan ağrıları giderecek yapıdadır.Topuk gömleği, tüm gün ayakkabı içerisinde ağıran ayaklarınızın gün sonunda acı ve ağrı içinde olmasını önleyecektir.Ayakkabı içerisine rahatlıkla g..
14,40TL
Marka: Diğer
BOY UZATICI TABANLIKBoy Uzatıcı Ayakkabı Tabanlık ile artık boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz ve en ekonomik ve en etkili çözüm yolu.Anında 1,5 ila 5 cm arası boyunuzu uzatabilirsiniz. Kadın veya erkek hiç farketmez bu ürünü isteyen herkes kullanabilir.Ayakkabı tabanlıklarınız ayakkabınızın ..
26,40TL
Marka: Diğer
Ayak Parmak Ayırıcı Aparat Akşam yatarken ayak parmaklarımıza takmamız yeterli.Yumuşak bir yapısı olduğundan ayağınıza kesinlikle rahatsızlık vermez.Oje uygulamasında da kullanabilirsiniz. Paket İçeriği1 Adet Ayak Parmak Ayırıcı Aparat  ..
35,88TL
Marka: Diğer
TOPUKLU AYAKKABI KALIN KAYDIRMAZ PEDAlt kısmının özel yapışkanı sayesinde ayakkabı tabanına kolayca tutunur,kayma sorunu yaratmaz.Kullanımı kolay sağlıklı ve hijyenik,temizlenebilir, sürekli kullanılabilir. Özellikle ayakta çalışmak zorunda olan bireyler için birebirdir. Paket İçeriği1 Ade..
14,40TL
Marka: Diğer
PED EGG TOPUK TÖRPÜSÜPed Egg kalıntı bırakmadan ayaklarınızı yumuşak ve sağlıklı hissetmenizi sağlayan en etkili yöntem.Ped Egg Topuk Törpüsü, topuklardaki ölü deriyi ortadan kaldırıp, topuklarınızın ipeksi bir görünüm almasını sağlar.Ped Egg sahip olduğu ergonomik ve avuç içine tam otur..
11,99TL
Marka: Diğer
AYAK RAHATLATICI SİLİKON PATİKAyak Rahatlatıcı Silikon Patik, öylesine yumuşak bir dokuya sahipki, daha elinize alıp ilk dokunduğunuzda dahi rahatlatıcı özelliğini fazlasıyla hissettirecek.Bilhassa, gün içinde çok fazla ayakta kalan hanımlar, Ayak Rahatlatıcı Silikon Patik ile topuk ağr..
30,00TL
Marka: Diğer
AYAKKABI VURMA ÖNLEYİCİAyakkabılarınız topuklarınıza vuruyor, ayaklarınızı sıkıp sizi rahatsız ediyorsa  Ayakkabı Vurma Önleyici, rahatlatıcı dokusuyla sizi oldukça rahat ettirecek.Çoğu zaman giydiğimiz ayakkabılar, alırken bizi rahatsız etmesede, uzun süreli ayakta kalma ve yaptığımız yür..
11,99TL
Marka: Diğer
ESNEK MATKAP UCU Evde tamir veya bahçe işleri ile uğraşmayı seven kişiler için Esnek Matkaba Ucu Tornavida Setini beğeninize sunuyoruz !Tamir işleri için olmazsa olmazlardan ufak araç gereçlerden, işlerinizi oldukça kolaylaştıracak inovatif bir ürün, Esnek Matkap Ucu Tornavida Seti! ..
15,60TL
Marka: Diğer
 BATIK TIRNAK ÇIKARTICI APARATAyak tırnakları pek çok nedenle batabilir, genetik yatkınlık, aşırı terleme, rahatsız edici ayakkabılar, yanlış kesme, pedikür bu nedenlerden sadece bazılarıdır.Ağrı, şişlik, enfeksiyon gibi tablolara yol açabilen bu durum, en sık ayak baş parmak tırnakları..
25,08TL
Marka: Diğer
TOPUKLU AYAKKABI KAYDIRMAZ TABANLIKTopuklu Ayakkabılarınızın Altına Papışan Kaydırmaz Tabanlık ile yürüyüşleriniz daha güvenli !Topuklu Ayakkabı Kaydırmaz Tabanlık Pedin kullanımı oldukça kolaydır, pedin altındaki etiketi kaldırın ve ayakkabınızın altına uygulayın.Topuklu Ayakkabı Kaydırmaz Tabanlık..
6,00TL
Marka: Diğer
HAVA YASTIKLI TABANLIKYüksekliğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.Pratik yapısı sayesinde kolay kullanıma sahiptir. Yapmanız gereken tek şey ayak tabanlığını ayakkabınızın tabanına yerleştirmek.Özel yapısı sayesinde yürürken ya da koşarken diz eklemlerinize binen baskıyı azaltır böyl..
54,00TL
Marka: Diğer
Topuk Yastığı Silikon Şeffaf ErkekSilikon yapıya sahip tabanlık yürüme ve ayakta durma pozisyonlarında temel basınç noktalarına sahiptir.İki farklı yoğunluğa sahip tabanlığın mavi bölgelerinde kullanılan silikon diğer bölgelerden daha yumuşaktır.Farklı yoğunluğu sayesinde basıncı ayağın anatomisine ..
30,12TL
Marka: Diğer
TOPUKLU AYAKKABI KAYDIRMAZ TABANLIKTopuklu Ayakkabılarınızın Altına yapışan Kaydırmaz Tabanlık ile yürüyüşleriniz daha güvenli !Topuklu Ayakkabı Kaydırmaz Tabanlığın kullanımı oldukça kolaydır, tabağın altındaki etiketi kaldırın ve ayakkabınızın altına uygulayın.Topuklu Ayakkabı Kaydırmaz Taba..
6,00TL
Marka: Diğer
Batık Tırnak Düzeltme AletiAyak tırnakları pek çok nedenle batabilir... Genetik yatkınlık, aşırı terleme, rahatsız edici ayakkabılar, yanlış kesme, pedikür bu nedenlerden sadece bazılarıdır.Her yaşta olabilen ve ağrı, şişlik, sekonder enfeksiyon gibi tablolara yol açabilen bu durum en sık ayak b..
24,00TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 47 (3 Sayfa)