tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Ev Düzenleyici en uygun fiyatlı ürünler

Marka: Diğer
KADIN AYAKKABI KUTUSUŞeffaftır, plastikten imal edilmiştir.Yanlarında bulunan havalandırma delikleri bacaları sayesinde ayakkabılar hava alır.Kutular katlanabilir ve iç içe girebilir, kullanılmadığı zaman çok az yer kaplar.Taşıma sap sistemi sayesinde üst üste dizilmiş kutulardan istenilen çekip alı..
21,48TL
Marka: Diğer
ERKEK AYAKKABI KUTUSUŞeffaftır, plastikten imal edilmiştir.Yanlarında bulunan havalandırma delikleri sayesinde ayakkabılar hava alır.Kutular katlanabilir ve iç içe girebilir, kullanılmadığı zaman çok az yer kaplar.Taşıma sap sistemi sayesinde üst üste dizilmiş kutulardan istenilen çekip alınabilir.K..
29,88TL
Marka: Diğer
KATLANIR BADYA 5 LİTREÜrün Özellikleri Sağlık dostu plastik malzemeden üretilmiştir. Katlanabilir özelliği ile fazla yer kaplamaz. Badya haznesi 5 Litredir.Paket İçeriği1 Adet Katlanabilir Badya ..
38,28TL
Marka: Diğer
KATLANIR BADYA 2.7 LİTREÜrün Özellikleri Sağlık dostu plastik malzemeden üretilmiştir. Katlanabilir özelliği ile fazla yer kaplamaz. Badya haznesi 2.7 Litredir.Paket İçeriği1 Adet Katlanabilir Badya No 1 2.7 Litre..
26,28TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)