tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Faber Castell

Faber Castell Vintage Desenli Floral Çanta Orj.Boyut: 42x29x11 cmSuya dayanıklı kumaşSırt kısmında ergonomik destek, ayarlanabilir omuz askılarıİşte, okulda, tatilde, sporda; dilediğin her yerde!Üstün kaliteli kumaş ve fermuar!Ürünlerimiz sağlığa zararlı kimyasallar(PAH, ftalat, formaldeh..
168,10TL
Faber Castell Vintage Desenli Rose Çanta Orj.Boyut: 42x29x11 cmSuya dayanıklı kumaşSırt kısmında ergonomik destek, ayarlanabilir omuz askılarıİşte, okulda, tatilde, sporda; dilediğin her yerde!Üstün kaliteli kumaş ve fermuar!Ürünlerimiz sağlığa zararlı kimyasallar(PAH, ftalat, formaldehit..
168,10TL
Faber Castell Vintage Bordo  Çanta Orj.Boyut: 42x29x11 cmSuya dayanıklı kumaşSırt kısmında ergonomik destek, ayarlanabilir omuz askılarıİşte, okulda, tatilde, sporda; dilediğin her yerde!Üstün kaliteli kumaş ve fermuar!Ürünlerimiz sağlığa zararlı kimyasallar(PAH, ftalat, formaldehit,..
168,10TL
Faber Castell Basic Rose  Çanta Orj.Boyut: 40x30.5x19 cmSu geçirmeyen kumaşOkul ve günlük kullanım için uygunKolay taşıma sağlayan, ayarlanabilir dolgulu omuz askılarıFermuarlı ön cep2 bölmeliSırt kısmında ergonomik destek, ayarlanabilir omuz askılarıÜstün kaliteli kumaş ve fermuarlıÜrünle..
205,46TL
Faber Castell Basic Typography  Çanta Orj.Boyut: 40x30.5x19 cmSu geçirmeyen kumaşOkul ve günlük kullanım için uygunKolay taşıma sağlayan, ayarlanabilir dolgulu omuz askılarıFermuarlı ön cep2 bölmeliSırt kısmında ergonomik destek, ayarlanabilir omuz askılarıÜstün kaliteli kumaş ve fermuarlıÜ..
205,46TL
Faber Castell Basic Hadnwriting Çanta Orj.Boyut: 40x30.5x19 cmSu geçirmeyen kumaşOkul ve günlük kullanım için uygunKolay taşıma sağlayan, ayarlanabilir dolgulu omuz askılarıFermuarlı ön cep2 bölmeliSırt kısmında ergonomik destek, ayarlanabilir omuz askılarıÜstün kaliteli kumaş ve fermuarlıÜrünl..
205,46TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)