tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Tahtakale Cep Telefonu Tablet Aksesuar Yedek Parça ve Teknolojik Ürünler Merkezi
Biz Kimiz
Adımızdan da anlaşılabileceği gibi Türkiye'nin toptan ürün merkezi Tahtakale'nin online satış platformlarından bir tanesiyiz. Tahtakale'de yer alan Cep Telefonu, Tablet ürünlerini ve teknolojik ürünleri en hızlı ve en uygun şekilde sizlere ulaştırabilmek için kurulmuş bir alt yapıyız. 2011 yılından bu yana sektörde hizmet veren MEGA Teknoloji grubu bünyesinde yer almaktayız. İnternet sitemizden hem perakende hemde toptan olarak en uygun fiyatlarla istediğiniz ürünlere ulaşabilir, bulamadığınız ürünü talep edebilir ya da ithalat isteyebilirsiniz. Talep doğrultusunda Çin bağlantılarımız sayesinde istediğiniz ürün en uygun rakamlarla ithal edebiliriz. Bu bilgileri için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Tahtakaleden.com sizler için tüm ürünleri ana merkezinden yani distribütör yada ithalatçılarından tedarik eder ve sizlere en uyun fiyatı sunmayı amaçlar. 


Güvenilir
Sitemizde satışa sunulan tüm ürünler, ana üretici firmalar tarafından ithalat sırasında denetlenmekte ve orjinalliği onaylanmaktadır.
Ödeme sistemlerimizde bu günün koşullarında en güvenilir şifreleme ve güvenlik yazılımlarını kullanmaktadır.
Sistem, SSL 256 Bit tarafından korunmaktadır.
Kredi kartı ve banka bilgileri hiçbir şekilde sistemimizde kaydedilmemekte, anlaşmalı bankalarımız tarafından işlemler yapılmaktadır.


Ekonomik
tahtakaleden.com'da yer alan tüm ürünler yurt içi ve yurt dışı ana distribütörlerinden en uygun fiyatlarla tedarik edilerek sizlere sunulmaktadır. 

Öncü
tahtakaleden.com sizin için piyasayı çok yakından takip ediyor.
En yeni, en çok satan ürünleri sizlere hızlı bir şekilde sunabilmek adına her zaman öncü olmayı hedefliyor.