Ana Menü
Alışveriş Sepetim

Quick 202D ESD İstasyonlu Havya

Quick 202D ESD İstasyonlu Havya
Quick 202D ESD İstasyonlu Havya
1.512,91TL
Anlaşmalı kartlara göre taksit imkanları bulunmaktadır.
En İyi Fiyat
Garantisi
24 Saatte
Kargoda
Kargo
Alıcı Ödemeli

1. Yüksek güç, uç kısma yakın sensör, micro işlemci, PID sıcaklık kontrollü, hızlı ısınma ve çabuk ısı kazanımı; kurşunsuz lehimleme için ideal.
2. Güç kaynağı cihazı kısa devre, aşırı ısınma, aşırı yüklenme gibi hasarlardan korur. Güç çıkışı voltajdaki dalgalanmalardan etkilenmez.
3. Parola ile sıcaklık kilitleme, otomatik uyku fonksiyonu ve otomatik kapanma fonksiyonları mevcut. Oto-uyku ve oto-kapanma zamanları ayarlanabilir.
4. Sıcaklık limitleri operatör tarafından önceden ayarlanabilir, eğer sıcaklık limiti aşarsa cihaz sesli uyarı verir.
5. Sıcaklık ayarı dijital olarak kolayca yapılabilir.
6. ESD korumalı tasarım.
7. Birden fazla uç seçeneği.
 

Güç Tüketimi90W
Çıkış GerilimiDC 48V 400 KHz
Sıcaklık Aralığı80 C - 480 C
Oto-Sleep0-99 dk.
Oto-Kapanma0-99 dk.
Bekleme Sıcaklık Aralığı50 C - 250 C
Ortam Sıcaklığı (max)40 C
Sıcaklık Kararlılığı+/- 2 C
Boyutlar155 (L) x 78 (W) x 120 (H)
Ağırlık1 kg.

Aksesuar ürünleri iade ve değişimi için ;

Ürünlerin paketlerinin hasar görmemiş olması ve yeniden satışa elverişli olması gerekmektedir. Aksi halde paketleme ücreti düşülüp ücret iadesi ona göre yapılacaktır.

Yedek Parça ürünlerin iade ve değişimi için ;

LCD Ekranlar : Ön, arka jelatin ve garanti etiketlerinin hasar görmemesi ve kaldırılmamış olması gerekmektedir. Ürünlerin sadece soketini takarak test işlemini yapınız ardından montaj işlemine geçiniz. Test işleminden geçemeyen ürünleri montaj yapmayınız hasar vermeyiniz.

Bataryalar : Herhangi bir fiziksel hasar olmaması gerekmektedir. Yapışkanlı bataryalarda sökme esnasında ürüne hasar verilmemesi gerekmektedir.

Diğer Yedek Parçalar : Üzerindeki jelatin sökülmüş yada hasar görmüş, firmamızın garanti etiketleri yırtılmış yada hasar görmüş, iletken bacakları lehimlenmiş, filmli ürünlerin filmlerinin zedelendiği yada çıkarıldığı, ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır. Bu maddelerden hiç biri başınıza gelmedi ise ürünü iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.

Para İadesi : 

Kredi kartı yada banka kartı ile verilen siparişlerin iadesi onay işlemi sonrasında 3-5 iş günü kadar sürmektedir. Bu süreç pos ve banka sürecidir.

Havale yada EFT ile verilen siparişlerde ücret iadesi onay işlemi sonrasında 2-3 iş günü kadar sürmektedir. Bu süreçte banka bilgilerinin mutlaka iletilmesi gerekmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi