tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Kablo ve Dönüştürücüler en uygun fiyatlı ürünler

Marka: Araree
Araree Type-C To PD 2 in 1 KabloType-C ve Micro olarak 2 ayrı başlık ve PD kablo ucuUsb 3.1 desteğiType-C 5 Gbps veri hızıHızlı şarj etme özelliğiSağlam ve dayanıklı polyester örgü kablo kabuğuCihazlarınızı yüksek hızlı veri aktarımı ve güvenle şarj edin480 Mpbs hızında data aktarımıData transferini..
261,36TL
Marka: Araree
Araree Type-C To 3.5mm DönüştürücüType-C giriş portu3.5mm jack çıkışıKüçük ve kompaktMetal alaşım malzemeKablo ucu kırılmayı önleyici dayanıklı tasarımKolayca cebinizde ya da çantanızda taşıyabilirsiniz..
261,36TL
Marka: Araree
Araree Type-C To PD Kablo Hızlı şarj etme özelliğiSağlam ve dayanıklı kablo kabuğuCihazlarınızı yüksek hızlı veri aktarımı ve güvenle şarj edinData transferini ve şarj fonksiyonunu birleştirin1.5 metre uzunluk Akıllı çip sayesinde cihazınızı güvenle şarj edinKablo ucu koruyucu dizaynı saye..
242,69TL
Marka: Araree
Araree Type-C To PD Kablo Hızlı şarj etme özelliğiSağlam ve dayanıklı kablo kabuğuCihazlarınızı yüksek hızlı veri aktarımı ve güvenle şarj edinData transferini ve şarj fonksiyonunu birleştirinAkıllı çip sayesinde cihazınızı güvenle şarj edinKablo ucu koruyucu dizaynı sayesinde bükülmelere ve kı..
261,36TL
Marka: Araree
Araree Lightning To PD Kablo Hızlı şarj etme özelliğiSağlam ve dayanıklı kablo kabuğuCihazlarınızı yüksek hızlı veri aktarımı ve güvenle şarj edinData transferini ve şarj fonksiyonunu birleştirinAkıllı çip sayesinde cihazınızı güvenle şarj edinKablo ucu koruyucu dizaynı sayesinde bükülmelere ve..
560,06TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)