tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Kılıflar en uygun fiyatlı ürünler

Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Pars Lens Yüzüklü Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Pars Lens Yüzüklü Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE ULTRA KORUMALI PARS LENS KORUMALI KAPAKDış kasası rubber malzemeden (Yarı Sert) çerçeve iç kısım TPU silikon malzemeden (Yumuşak) üretilmiştir. Cihazınızı takıp çıkartırken telefon çizilmez.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Kamera koruma lensi sayesinde kameranızı çiziklerden korur.Silin..
32,75TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Palm Buzlu Kamera Sürgülü Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Palm Buzlu Kamera Sürgülü Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE PALM BUZLU KAMERA SÜRGÜLÜ SİLİKON KILIFNewface ürünüdür.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Kamera koruma sürgüsü ile kameranızı toz ve çiziklere karşı korur.Ultra ince malzemeye sahiptir.Transparan mat görüntüsüyle cihazınıza şık görüntü kazandırır.Harika kalıp kesimi sayesinde cihaza mük..
19,97TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Nano içi Kadife Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Nano içi Kadife Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE İÇİ KADİFELİ ULTRA ŞIK NANO SİLİKONÜrünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Son derece modern görünüme sahip elden kaymaz yapıda üretilmiştir.Yumuşak esnek kılıf cihazınızın kalıplarına bire bir uyumludur.Özel kalınlığı sayesinde düşmelerde oluşan şok ve da..
17,58TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Montreal Yüzüklü Silikon Kapak Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Montreal Yüzüklü Silikon Kapak
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE KAMERA KORUMALI MONTREAL RING SİLİKON KILIFYeni ve Şık Tasarımlı ürünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Stant olma özelliği (Stant desteği) ile telefondan film ve video izlemeyi kolaylaştırır, izleme keyfini artırır.Son derece modern görünüme sahiptir.Kap..
29,56TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Montreal Silikon Kapak Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Montreal Silikon Kapak
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE KAMERA KORUMALI MONTREAL SİLİKON KILIFYeni ve şık tasarımlı ürünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Son derece modern görünüme sahiptir.Kapak kenarları PC TPU Silikon özelliği sayesinde şık gösterir ve düşmelerde darbe emiciliği sağlar.Arkasındaki transpar..
17,58TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Miami Şeffaf Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE MİAMİ SİLİKON KILIFNewface ürünüdür.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.4 köşesindeki airbaglar sayesinde cihazınıza gelen darbeleri absorbe eder.Kenar tasarımı yüksek tutuş sağlamaktadır.Dayanıklı ve şık bir üründür.Kılıfı çıkarmadan bütün slotlara ve butonlara erişilebilir.Harika kalıp k..
21,57TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Marvel Yüzüklü Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Marvel Yüzüklü Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE MARVEL RİNG SİLİKON KAPAKYüksek kalite rubber ve silikon malzemelerden üretilmiştir.Son derece modern görünüme sahiptir elden kaymaz yapıda üretilmiştir.Özel tasarımı sayesinde düşmelere karşı telefonunuzu korur.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Arka tabakası serttir, tam koruma sağlar.İ..
10,39TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Marvel Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Marvel Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE MARVEL SİLİKON KAPAKYüksek kalite rubber ve silikon malzemelerden üretilmiştir.Son derece modern görünüme sahiptir elden kaymaz yapıda üretilmiştir.Özel tasarımı sayesinde düşmelere karşı telefonunuzu korur.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Arka tabakası serttir, tam koruma sağlar.İnce v..
16,78TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Magsafe Şeffaf Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Magsafe Şeffaf Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE KABLOSUZ ŞARJ DESTEKLİ MAGSAFE ŞEFFAF KILIFÜrünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Son derece modern görünüme sahip elden kaymaz yapıda üretilmiştir.Yumuşak esnek kılıf cihazınızın kalıplarına bire bir uyumludur.Özel kalınlığı sayesinde düşmelerde oluşan ş..
58,32TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Lüx Şeffaf Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Lüx Şeffaf Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE LÜX ŞEFFAF SİLİKON KILIFNewface ürünüdür.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.0.7 mm kalınlığında Yüksek şeffaf kılıf cihazınızı çiziklerden, kirden, darbelerden tamamen korur.Kılıfı çıkarmadan bütün slotlara ve butonlara erişilebilir.Harika kalıp kesimi sayesinde cihaza mükemmel uyar.Uzun ..
11,98TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Lüx Çift Renkli Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Lüx Çift Renkli Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE LÜX ÇİFT RENKLİ SİLİKON KAPAKYüksek kalite rubber ve silikon malzemelerden üretilmiştir.Son derece modern görünüme sahiptir elden kaymaz yapıda üretilmiştir.Özel tasarımı sayesinde düşmelere karşı telefonunuzu korur.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Arka tabakası serttir, tam koruma sağl..
10,39TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Luna Cam Kapak Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Luna Cam Kapak
Yeni
Marka: Newface
Barkod :8683140244217Stok Kodu :AZN1016844Uyumlu Marka :AppleUyumlu Model :iPhone 11 Pro MaxRenk :Siyah..
52,73TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Loop Deri Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Loop Deri Silikon
Yeni
Marka: Newface
Barkod :8683140232955Stok Kodu :AZN1015718Uyumlu Marka :AppleUyumlu Model :iPhone 11 Pro MaxRenk :Siyah..
21,57TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Liva Taşlı Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Liva Taşlı Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE LİVA TAŞLI SİLİKONSon derece modern görünüme sahip elden kaymaz yapıda üretilmiştir.Yumuşak esnek kılıf cihazınızın kalıplarına bire bir uyumludur.Özel kalınlığı sayesinde düşmelerde oluşan şok ve darbeleri emerek telefonunuzu korur.Cihazınızı sararak çizilmesini engeller.Dış yüzeyi soft ve ..
39,14TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Lansman Legant Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Lansman Legant Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE LANSMAN LEGANT İÇİ KADİFELİ SİLİKONÜrünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Son derece modern görünüme sahip elden kaymaz yapıda üretilmiştir.Özel kalınlığı sayesinde düşmelerde oluşan şok ve darbeleri emerek telefonunuzu korur.Cihazınızı sararak çizilmesin..
27,16TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Label Kapak Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Label Kapak
Yeni
Marka: Newface
Barkod :8683140245016Stok Kodu :AZN1016924Uyumlu Marka :AppleUyumlu Model :iPhone 11 Pro MaxRenk :Siyah..
32,75TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Kelvin Kartvizitli Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Kelvin Kartvizitli Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE KELVİN KARTVİZİTLİ SİLİKONÜrünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Son derece modern görünüme sahip elden kaymaz yapıda üretilmiştir.Yumuşak esnek kılıf cihazınızın kalıplarına bire bir uyumludur.Özel kalınlığı sayesinde düşmelerde oluşan şok ve darbeleri e..
19,97TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Kart Şeffaf Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Kart Şeffaf Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE KART ŞEFFAF SİLİKON KILIFNewface ürünüdür.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.0.7 mm kalınlığında Yüksek şeffaf kılıf cihazınızı çiziklerden, kirden, darbelerden tamamen korur.Kılıfın arkasında bulunan kart saklama alanına sık kullandığınız kartınızı yerleştirebilirsiniz.Kılıfı çıkarmadan ..
17,58TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf İkon Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf İkon Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE İKON SİLİKONSoft ve pürüzsüz yüzey ile telefonunuza farkli bir görünüm kazandırır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Mükemmel kalıbı sayesinde cihazınıza tam uyum sağlar.Ürünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Son derece modern görünümlüdür.Yumuşak esnek kılıf cihazınızın kalıplarına bire b..
10,39TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Hopi Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Hopi Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE HOPİ SİLİKON KILIFYeni ve Şık Tasarımlı ürünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Son derece modern görünüme sahiptir.Arkasındaki transparan mat buzlu silikon sayesinde modern görünüm sağlar.Esnek kılıf cihazınızın kalıplarına bire bir uyumludur.Özel kalınlı..
10,39TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Gros Yüzüklü Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Gros Yüzüklü Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE STANDLI GROS RİNG SİLİKON KILIFStant olma özelliği (Stant desteği) ile telefondan film ve video izlemeyi kolaylaştırır, izleme keyfini artırır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Halka arkasındaki manyetik fonksiyon ile araç içi mıknatıslı telefon tutucularda ekstra aparata ihtiyaç duymada..
17,58TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Focus Karbon Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Focus Karbon Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE FOCUS KARBON SİLİKON KILIFYüksek kalite malzemeden üretilmiştir.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.TPU Fiber karışımıdır.İnce ve estetik bir görünüme sahiptir.Özel kesim kalıbı sayesinde cihazınızla tam uyum gösterir.Takıp çıkarması kolaydır.Tüm kontrol tuşlarına rahatça erişim sağlayabil..
27,16TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Focus Derili Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Focus Derili Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE FOCUS DERİ GÖRÜNÜMLÜ KILIFYüksek kalite malzemeden üretilmiştir.Uzun Ömürlüdür.Apple iPhone 11 Pro Max uyumludur.Kılıfın kamera kısmında Auto Focus yazmaktadır.Temperli Cam , Nano ve Full Body filmler ile rahatça kullanılabilir.Kılıf Darbelere karşı korumada yardımcı olur.Takıp çıkarması kol..
29,56TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Fly Lens Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Fly Lens Silikon
Yeni
Marka: Newface
Barkod :8683140288754Stok Kodu :AZN465Uyumlu Marka :AppleUyumlu Model :iPhone 11 Pro MaxRenk :Siyah..
27,16TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Deluxe 2mm Şeffaf Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Deluxe 2mm Şeffaf
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE LÜX ŞEFFAF SİLİKON KILIFNewface ürünüdür.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.0.7 mm kalınlığında Yüksek şeffaf kılıf cihazınızı çiziklerden, kirden, darbelerden tamamen korur.Kılıfı çıkarmadan bütün slotlara ve butonlara erişilebilir.Harika kalıp kesimi sayesinde cihaza mükemmel uyar.Uzun ..
19,97TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Elit Yüzüklü Kapak Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Elit Yüzüklü Kapak
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE ULTRA KORUMALI ELİT YÜZÜKLÜ KAPAKDış kasası rubber malzemeden (Yarı Sert) çerçeve iç kısım TPU silikon malzemeden (Yumuşak) üretilmiştir. Cihazınızı takıp çıkartırken telefon çizilmez.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Silindir metal kısımda bulunan mıknatıs araç tutucularda rahat bir şek..
31,16TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Daytona Yüzüklü Taşlı Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Daytona Yüzüklü Taşlı Silikon
Yeni
Marka: Newface
DAYTONA YÜZÜKLÜ TAŞLI SİLİKONStant olma özelliği (Stant desteği) ile telefondan film ve video izlemeyi kolaylaştırır.Halka arkasındaki manyetik fonksiyon ile araç içi mıknatıslı telefon tutucularda ekstra aparata ihtiyaç duymadan kullanılabilir. Darbelere karşı  koruma sağlar.Esnek silikon yapı..
48,73TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Çiçekli Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Çiçekli Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE ÇİÇEKLİ SİLİKON KILIFYüksek kalite malzemeden üretilmiştir.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.İnce ve estetik bir görünüme sahiptir.Birbirinden farklı 8 baskı çeşidi sayesinde cihazınıza şık görünüm kazandırır.Özel kesim kalıbı sayesinde cihazınızla tam uyum gösterir.Takıp çıkarması kolay..
25,56TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Color Lens Silikon Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Color Lens Silikon
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE COLOR LENS KAMERA SÜRGÜLÜ SİLİKON KILIFNewface ürünüdür.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Kamera koruma sürgüsü ile kameranızı korur ve aynı zamanda cihazınız şık bir görünüme sahip olur.Kenar tasarımı yüksek tutuş sağlamaktadır.Dayanıklıdır.Kolayca takıp çıkartılabilir.Kılıfı çıkarmadan..
19,97TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Coco Deri Standlı Kapak Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Coco Deri Standlı Kapak
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE DERİ GÖRÜNÜMLÜ STANDLI SİLİKON KAPAKDeri görünümlü yüzey ile telefonunuza farkli bir görünüm kazandırır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Stand olma özelliği sayesinde video, film izlemeye olanak sağlar. Mükemmel kalıbı sayesinde cihazınıza tam uyum sağlar.Ürünümüz, özel tasarımlı b..
58,32TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Coco Deri Silikon Kapak Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Coco Deri Silikon Kapak
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE DERİ GÖRÜNÜMLÜ SİLİKON KAPAKDeri görünümlü yüzey ile telefonunuza farkli bir görünüm kazandırır.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Mükemmel kalıbı sayesinde cihazınıza tam uyum sağlar.Ürünümüz, özel tasarımlı bir kılıftır.Son derece modern görünümlüdür.Yumuşak esnek kılıf cihazınızın kalı..
50,33TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Carbonix Silikon - Siyah Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Carbonix Silikon - Siyah
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE CARBONİX SİLİKON KAPAKYüksek kalite rubber ve silikon malzemelerden üretilmiştir.Carbon kaplaması son derece modern görünüme sahiptir elden kaymaz yapıda üretilmiştir.Özel tasarımı sayesinde düşmelere karşı telefonunuzu korur.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Arka tabakası serttir, tam k..
15,18TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf Bold Silikon
Yeni
Marka: Newface
Barkod :8683140258412Stok Kodu :AZN1009741Uyumlu Marka :AppleUyumlu Model :iPhone 11 Pro MaxRenk :Siyah..
50,33TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf 3D Vera - Şeffaf Newface iPhone 11 Pro Max Kılıf 3D Vera - Şeffaf
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE 3D VERA SİLİKON KILIFNewface ürünüdür.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Dayanıklı ve şık bir üründür.Transparan yapıya sahiptir.Kılıfı çıkarmadan bütün slotlara ve butonlara erişilebilir.Harika kalıp kesimi sayesinde cihaza mükemmel uyar.Uzun ömürlüdür.Kolayca takıp çıkartılabilir.Cihazı..
29,56TL
Newface iPhone 11 Pro Max Kamera Lens Koruma Cam Newface iPhone 11 Pro Max Kamera Lens Koruma Cam
Yeni
Marka: Newface
​​​​​​NEWFACE KAMERA LENS KORUMA CAMIKamera lens koruyucu film kamera çözünürlüğünüzü değiştirmez (düşürmez).Cihazınızın kamerasını darbeden,tozdan ve çizikten korur.Cihaz kameranızı tamamen kaplar birebir uyum sağlar...
19,97TL
Newface iPhone 11 Pro Max Diamond Kamera Lens Newface iPhone 11 Pro Max Diamond Kamera Lens
Yeni
Marka: Newface
Barkod :8683140298623Stok Kodu :AZN1452Uyumlu Marka :AppleUyumlu Model :iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max / iPhone 12 ProRenk :Gold..
39,14TL
Newface iPhone 11 Pro Max Bilvis Hayalet Cam Ekran Koruyucu Newface iPhone 11 Pro Max Bilvis Hayalet Cam Ekran Koruyucu
Yeni
Marka: Newface
BİLVİS 5D HAYALET CAM EKRAN KORUYUCU5D Özelliği ile ekranı tamamen kaplar.Orjınal Ürün.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Ekranınızı darbelere ve çiziklere karşı korur.Hayalet özelliği sayesinde çevreden ekranınızın görünmesini engeller.Kenarları renklidir.9H Cam özelliği ile Yüksek Dayanıklılık ..
77,49TL
Newface iPhone 11 Pro Max 5D Hayalet Cam Ekran Koruyucu Newface iPhone 11 Pro Max 5D Hayalet Cam Ekran Koruyucu
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE 5D HAYALET CAM EKRAN KORUYUCU5D Özelliği ile ekranı tamamen kaplar.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Ekranınızı darbelere ve çiziklere karşı korur.Hayalet özelliği sayesinde çevreden ekranınızın görünmesini engeller.Kenarları renklidir.9H Cam özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar...
27,16TL
Newface iPhone 11 Pro Max 5D Eko Cam Ekran Koruyucu Newface iPhone 11 Pro Max 5D Eko Cam Ekran Koruyucu
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE 5D CAM EKRAN KORUYUCU5D Özelliği ile ekranı kaplar.Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Ekranınızı darbelere ve çiziklere karşı korur.Hayalet özelliği sayesinde çevreden ekranınızın görünmesini engeller.Kenarları renklidir.9H Cam özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar...
12,78TL
Newface iPhone 11 Pro Max 360 Mat Full Body Newface iPhone 11 Pro Max 360 Mat Full Body
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE 360 FULL BODYApple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Cihazınızı tamamen kaplar.Cihazınızı darbelere,çiziklere karşı korur.Kolay ve hızlı kullanım sağlar.Nano özelliği sayesinde uzun ömürlüdür.Kutu içerisinden çıkan aparatlar sayesinde cihazınıza kolay bir şekilde uygulanabilir.HD kalitesinde g..
29,56TL
Newface iPhone 11 Pro Max 360 Full Body Newface iPhone 11 Pro Max 360 Full Body
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE 360 FULL BODYApple iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Cihazınızı tamamen kaplar.Cihazınızı darbelere,çiziklere karşı korur.Kolay ve hızlı kullanım sağlar.Nano özelliği sayesinde uzun ömürlüdür.Kutu içerisinden çıkan aparatlar sayesinde cihazınıza kolay bir şekilde uygulanabilir.HD kalitesinde g..
29,56TL
Newface iPhone 11 Pro Max 34D Izgaralı Cam Newface iPhone 11 Pro Max 34D Izgaralı Cam
Yeni
Marka: Newface
Barkod :8683140245740Stok Kodu :AZN1016997Uyumlu Marka :AppleUyumlu Model :iPhone 11 Pro MaxRenk :Siyah..
39,14TL
Newface iPhone 11 Pro Max 20D Premium Cam Ekran Koruyucu Newface iPhone 11 Pro Max 20D Premium Cam Ekran Koruyucu
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE 20D CAM EKRAN KORUYUCU20D Özelliği ile ekranı kaplar.Apple iPhone XS Max / iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Ekranınızı darbelere ve çiziklere karşı korur.Hayalet özelliği sayesinde çevreden ekranınızın görünmesini engeller.Kenarları renklidir.9H Cam özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar.Yüks..
19,97TL
Newface iPhone 11 Pro Max 18D Cam Ekran Koruyucu Newface iPhone 11 Pro Max 18D Cam Ekran Koruyucu
Yeni
Marka: Newface
 NEWFACE 18D CAM EKRAN KORUYUCU18D Özelliği ile ekranı kaplar.Apple iPhone XS Max / iPhone 11 Pro Max ile uyumludur.Ekranınızı darbelere ve çiziklere karşı korur.Cam kenarındaki kabartılı yapı sayesinde darbeyi emer.Telefon ekranının hasar almasını engeller.Kenarları renklidir.9H Cam özelliği i..
25,56TL
Newface iPhone 11 Pro Temperli Cam Ekran Koruyucu Newface iPhone 11 Pro Temperli Cam Ekran Koruyucu
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE TEMPERLİ CAM EKRAN KORUYUCUApple iPhone 11 Pro ile uyumludur.Ekranınızı darbelere ve çiziklere karşı korur.Kolay ve hızlı kullanım sağlar.HD kalitesinde görüntü sağlar.Esnek bir yapıda değildir.Kalın yapısı sayesinde cihazınıza ultra koruma sağlarŞeffaf olması sayesinde kamera ve sensörleri ..
7,19TL
Newface iPhone 11 Pro Shine Kamera Lens
Yeni
Marka: Newface
Barkod :8683140297084Stok Kodu :AZN1298Uyumlu Marka :AppleUyumlu Model :iPhone 11 Pro / iPhone 11 Pro Max / iPhone 12 ProRenk :Gold..
39,14TL
Newface iPhone 11 Pro Seramik Nano Ekran Koruyucu Newface iPhone 11 Pro Seramik Nano Ekran Koruyucu
Yeni
Marka: Newface
NEWFACE SERAMİK NANO EKRAN KORUYUCU5D Özelliği ile ekranı tamamen kaplar.Apple iPhone 11 Pro ile uyumludur.Ekranınızı darbelere ve çiziklere karşı korur.Kolay ve hızlı kullanım sağlar.Nano özelliği sayesinde uzun ömürlüdür ve kolay uygulanabilir.HD kalitesinde görüntü sağlar.Kamera ve sensörleri tam..
12,78TL
Marka: Newface
NEWFACE ROYAL NANO EKRAN KORUYUCUApple iPhone 11 Pro ile uyumludur.Ekranınızı darbelere ve çiziklere karşı korur.Kolay ve hızlı kullanım sağlar.Nano özelliği sayesinde uzun ömürlüdür ve kolay uygulanabilir.HD kalitesinde görüntü sağlar.Cam ekran koruyuculara göre kenarlardan daha az boşluk bırakır v..
11,98TL
Marka: Newface
NEWFACE POLYMER NANO EKRAN KORUYUCUApple iPhone 11 Pro ile uyumludur.Polymer yapısı sayesinde oval kenarlı ve esnek yapıya sahiptir.Ekranınızı darbelere ve çiziklere karşı korur.Kolay ve hızlı kullanım sağlar.Nano özelliği sayesinde uzun ömürlüdür ve kolay uygulanabilir.HD kalitesinde görüntü sağlar..
34,35TL
Marka: Newface
NEWFACE NANO EKRAN KORUYUCUApple iPhone 11 Pro ile uyumludur.Ekranınızı darbelere ve çiziklere karşı korur.Kolay ve hızlı kullanım sağlar.Nano özelliği sayesinde uzun ömürlüdür ve kolay uygulanabilir.HD kalitesinde görüntü sağlar.Cam ekran koruyuculara göre kenarlardan daha az boşluk bırakır ve daha..
25,56TL
Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 149 (3 Sayfa)