tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Medikal Ürünler en uygun fiyatlı ürünler

Alışveriş yapmak istediğiniz kategoriyi seçiniz

Marka: Diğer
Parmak Güçlendirme Egzersiz Yayı Ürün ÖzellikleriErgonomik yapısı sayesinde ele tam oturur.Parmak çalıştırmak için ideal ölçülerdedir. Parmak kaslarınızı çalıştırmaya yardımcıdır. Ergonomik yapısı ile denge ve konfor sağlar, hızlı sonuç almanıza yardımcı olur.El ve parmak yayı ile kuvvetsiz parm..
38,28TL
Marka: Diğer
Omuz Çalıştırma Tedavi MakarasıÜrün ÖzellikleriOmzunuzun hareket kabiliyetini arttırmanızı sağlar.Ev de yapacağınız hareketlerle kireçlenmeden kaynaklı hareket kısıtlamalarında kullanıma uygundur. Omuz Makarası, omuz eklem açısını korumak ve donmasını önlemek için kullanılır. Ev rehabilitasyon ..
49,08TL
Marka: Diğer
Manyetik Dizlik ve BileklikÜrün ÖzellikleriManyetik dizlik ve bileklik 3 parçadan oluşmaktadır.Manyetik Dizlik ve Bileklik Dizi ve bileği rahatça kavrar ve son derece hafiftir.Her ölçüye uyacak şekilde ayarlanabilir.Giysilerin altında bile rahatça kullanılabilir. Bu ürün ile sahip olacakların..
28,68TL
Marka: Diğer
POP SOCKET TELEFON TUTUCUÜrün AçıklamasıAkıllı telefonunuzu veya tabletinizi tek elle rahatça tutmanızı sağlar, ellere serbestlik getirirPakete dahil Klipsi ile birlikte arabaya evda dilediğiniz her yere telefonunuzu tutturabilirsiniz.Fotoğraf ve video çekiminde mükemmel bir kavrama sağlarAkıllı tel..
3,00TL
Marka: Diğer
TANSİYON ALETİ PUARI.Tansiyon Aleti Pompası,Manuel tansiyon aletleri için kullanabileceğiniz pompadır.Tüm manuel tansiyon aleti cihazlarına uyumludur.Daha uzun ömürlü kullanmanız için bir kaç ay ara ile puarı pudralayınız, bu şekilde puarın ömrünü uzatır ve uzun yıllar kullanım sağlayabilirs..
45,60TL
Marka: Diğer
MANUEL TANSİYON ALETİ POMPASI Manuel tansiyon aletleri için kullanabileceğiniz pompadır.Tüm manuel tansiyon aleti cihazlarına uyumludur.Daha uzun ömürlü kullanmanız için bir kaç ay ara ile puarı pudralayınız, bu şekilde puarın ömrünü uzatır ve uzun yıllar kullanım sağlayabilirsiniz.ÖNEMLİ NO..
16,68TL
Marka: PaLeon
Kulak İçi Ses Yükseltme CihazıToplam 3 pil ile gönderilir1 Adet cihazın orijinal pili + 2 yedek pil..
359,84TL
Marka: PaLeon
Kulak İçi Ses Yükseltme CihazıToplam 3 pil ile gönderilir1 Adet cihazın orijinal pili + 2 yedek pil..
359,84TL
BoHui Temassız Ateş Ölçer İnfrared Dijital Termometre BoHui Temassız Ateş Ölçer İnfrared Dijital Termometre
-30 %
Marka: BoHui
Bo Hui Infrared Dijital Temassız Ateş Ölçer TermometreBu ürünü kullanmadan önce lütfen bu talimatları dikkatlice okuyun ve talimatları saklayınve termometreyi güvenli bir yerde saklayın.Cihazı doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın ve tozsuz, kuru bir yerde saklayın.5 ℃ ~ 40 ℃ ve en iyi 25 temperat..
69,90TL 99,90TL
Marka: Smartplus
İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.-Sadece 1s içerisinde, sıcaklığı gösterecektir -Incelenen kişiye dokunmayı gerektirmez ? Tek tuşla ölçüm: Tetiği bir kez çek, bip sesi duyacaksın. Ekrandaki numarayı okuyun. Diğer alın termometrelerinin sunduklarından daha fazla doğrul..
143,94TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)