tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Oto Aksesuar en uygun fiyatlı ürünler

İkaz Işığı Lambası İkaz Işığı Lambası
Yeni
Marka: Diğer
İKAZ IŞIĞI FENERİ3 fonksiyonlu olup beyaz ışık ve kırmızı yardım ışığına sahiptir.3 adet AA pil ile çalışır.Mıknatıslı olup metal yüzeylere sabitlenebilir. Paket İçeriği1 Adet İkaz Işığı FeneriNot: Piller Paket İçeriğine dahil değildir...
50,28TL
Marka: Diğer
Özellikler:1. Yüksek kaliteli tutkal malzemesi, dayanıklı.2. Arka tarafı güçlü yapışkanlığa sahiptir ve düşmesi kolay değildir.3. Çarpışmayı ve aşınmayı önleyin ve gürültüyü etkili bir şekilde azaltın.4. Araba kapıları, sandıklar vb. tamponlanmış olması gereken yerler için uygundur.5. Kapının kenar..
14,28TL
Marka: Diğer
KISKAÇLI TELEFON TUTUCUTüm havalandırma ızgarası türlerine takılarak, arabada telefonunuzu elleriniz serbest kullanmanızı sağlar. Her türlü havalandırma ızgarasına güvenli biçimde Monte edilir.Dikey ve yatay görüntülemeyi destekleyecek şekilde döner. Güç ve ses kablolarının kolay takılması i..
12,60TL
Marka: Diğer
BİSİKLET TELEFON TUTUCU Bisikletinizin gidonuna pratik bir şekilde montaj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Güçlü kilitleme mekanizması sayesinde tam koruma sağlar. Sabitleme yerlerinde yer alan süngerler sayesinde gidonda iz bırakmaz.  360 Derece Dönen Mekanizma ile istediğiniz yön..
18,00TL
Marka: Diğer
ARAÇ KLİMASINA TAKILAN TELEFON TUTUCU Araç Klimasına Takılan Telefon Tutucu, isminden de anlaşılacağı gibi aracınızın kalorifer ve klima mazgallarına sabitlenip telefonunuzu zarar vermeden sımsıkı tutar.Navigasyonunuzu açın ve Araç Klimasına Takılan Telefon Tutucu ile sürüş keyfinizi daha g..
21,60TL
Marka: Diğer
ARAÇ TELEFON TUTUCU KAYDIRMAZ STANDNano teknoloji ile üretilen taban maddesi ile torpidonuzun üzerine sımsıkı tutunan Araç Telefon Kaydırmaz Stand oldukça yenilikçi bir ürün.360 derece dönüş kabiliyetine sahip olan Araç Telefon Tutucu Kaydırmaz Standı istediğiniz her yöne çevirebilmeniz de m..
14,40TL
Marka: Diğer
POP SOCKETAkıllı telefonunuzu veya tabletinizi tek elle rahatça tutmanızı sağlar, ellere serbestlik getirirFotoğraf ve video çekiminde mükemmel bir kavrama sağlarAkıllı telefon veya tablet standı olarak da kullanılabilmektedirAkıllı Telefonunuzun veya tabletinizin arkasına güvenle ya..
4,80TL
Marka: Diğer
NANO PEDGünlük hayatınızı oldukça kolaylaştıracak nano ped  aracınızda hiçbir leke bırakmaz görüntü bozukluğu yaratmaz.Paket İçeriği..
6,00TL
Marka: Diğer
DİREKSİYONA TAKILAN TELEFON TUTUCUDireksiyona Takılan Telefon Tutucu, universal bir ürün olup, bütün telefon ve direksiyon modelleriyle uyumluluk sağlar.Ürün ÖzellikleriBütün telefon ve direksiyon simidi modelleriyle uyumludur.Paket İçeriği..
9,60TL
Marka: Diğer
TENİ NESİL TELEFON TUTUCUİstediğiniz her açıya göre tasarlanır. Görüntülü konuşmalar için birebirdir. 5 ayaklıdır.Tripod ve stand olarak kullanılabilir.Kolay şekil alabilen esnek yapıya sahiptir.Paket İçeriği..
6,00TL
Marka: Diğer
TELEFON TUTUCU OYNAR BAŞLIKLI En iyi açıda görüntüleme için serbest açılı ayarlama özelliğine sahiptir.  Güçlü vantuzu, olası tüm kazarlarda cihazınızı düşürmeyecek şekilde tasarlanmıştır.  Kenarlarında bulunan özel süngerleri sayesinde cihazlarınızın ekranlarına ve yüzeyine..
20,40TL
Marka: Diğer
BİSİKLET TELEFON TUTUCUBisiklet Telefon Tutucu, her tür bisiklet gidonu ile uyumludur.Sarsıntılı yolculuklar esnasında, sapasağlam tutuş özelliği ile Bisiklet Telefon Tutucu, telefonunuzu sapasağlam tutar. Ürün ÖzellikleriUniversal bir üründür, bütün gidon ve bütün telefon modelleriyl..
24,00TL
Marka: Diğer
 AKROBAT TELEFON TUTUCU  (KUTUSUZ)Spiral Gövdeli Oynar Başlıklı Akrobat Telefon Tutucu evde, ofiste, arabada, yatakta rahatlıkla kullanabileceğiniz ve telefonunuzu dilediğiniz şekilde konumlandırmanızı sağlayacak.Telefonunuzu eller serbest şekilde kullanmanızı sağlayacak akrobat..
17,88TL
Marka: Diğer
AKROBAT TELEFON TUTUCUUzun kol tasarımı ve döner başlığı sayesinde istediğiniz görüş açısını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.Aracınızda, masa üstünüzde, yatağınızda, kanepenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.Poliüretan kaplı tutuş aparatı sayesinde güçlü tutuş sağlayan telefon tutucuyu güven..
20,40TL
Marka: Diğer
TELEFON TUTUCU FİLETelefon Tutucu File, kullanım formu ile diğer telefon tutuculardan kendini ayırıyor.Telefon, anahtar ya da küçük aksesuarlarınız için Telefon Tutucu File size pratik bir çözüm sunuyor.Telefon Tutucu File sportif görünümü ile aracınıza renk katacak bir ürün. ..
11,99TL
Marka: Diğer
ARAÇ TELESKOPİK TELEFON TUTUCUGüçlü vantuzları ile Araç Teleskopik Telefon Tutucu, telefon ya da navigasyonunuzu, istediğiniz her açıda, uzaklıkta ve yakınlıkta kullanabilirsiniz.Araç Teleskopik Telefon Tutucu, kullanışlı, çok fonksiyonlu ve bütün isteklerinize cevap verebilecek açıda k..
30,00TL
Marka: Diğer
FLOURİSH LAMAYapıştırma/Sabitleme ve yüzeyden kolayca ayrılma özelliğine sahip olduğundan ev, iş hayatınızdaÇevre dostu Flourish Lama nano teknoloji ürünüdür.İnanılmaz adsorpsiyonYüksek elastikiyeti keyfi olarak sürüklenebilir ve kırılması kolay değildir.Yıkadıktan sonra, suyla d..
6,00TL
Marka: Diğer
FLOURİSH LAMATelefon ve tabletlerinizi, kumanda, anahtar, kalem, halı, bardak çeşitli eşyalarınızı yüzeylerce sabitleyebilir. Yüzeylere zarar vermez. Tozlandığı ya da pislendiğinde yıkamak sureti ile yeniden kuıllanılabilir.Yapıştırma/Sabitleme ve yüzeyden kolayca ayrılma özelliğine sahip olduğundan..
6,00TL
Marka: Diğer
FLOURISH LAMA TELEFON TABLET TUTUCU NANO PEDFlourish Lama Nano Üstün Nano Teknoloji İle Üretilmiş Güçlü Yapışkan Özelliğiyle Telefon, Tablet Ve Diğer Objelerinizi Düz Bir Duvarda Dahi Kolaylıkla Tutar!Flourish Lama Telefon Tablet Tutucuyu duvarınıza yavaşça temas ettirdiğinizde bile olduk..
8,16TL
Marka: Diğer
BOYUNA ASILAN TELEFON TUTUCU Boyuna Asılan Telefon Tutucu ile artık film ve video  izlemek çok daha kolay ve pratik.Akrobatik yapısı sayesinde dilediğiniz şekle kolayca girer. Güvenli bir şekilde kullanmanız için gerekli tüm işlevleri yerine getiren tasarımı sayesinde elleriniz..
23,88TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 43 (3 Sayfa)