tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Oyuncaklar en uygun fiyatlı ürünler

Marka: Diğer
KEDİ OYUN OLTASIOyun çubuğu ucundaki elastik ipe bağlı balık ve peluş kuyruğu kedinizin ilgisini çekecek ve zevkle oynamasını sağlayacaktır. Ayrıca balığın içerisinde yer alan kediotu sayesinde kediniz kuşa çok daha fazla ilgi gösterecek ve onu yakalamaya çalışacaktır. Peluş kuyruk içerisindeki..
14,40TL
Marka: Diğer
Eğlendiren Kedi Oltası Zamanlarının büyük çoğunluğunu uyuyarak geçiriyor gibi görünseler de aslında kedinizin enerjisini atmak için oyunlar oynamaya da ihtiyacı var. eğlendiren kedi oltası bu ihtiyacı fazlasıyla giderebilcek bir oyuncak. Oltanın ucundaki uzun esnek lastiğe bağlı bulunan tüylü topla..
13,08TL
Marka: Diğer
CAT IT KEDİ KAŞINMA APARATICat It Kedi Kaşınma Aparatı, kediler için adeta bağımlılık yapıyor !Cat It Kedi Kaşınma Aparatının kullanımı oldukça kolay !Cat It Kedi Kaşınma Aparatını, kedinizin kaşınabileceği yükseklikte bir yere asın !Kedi tozunu, Cat It Kaşınma Aparatının üzerine dökün..
21,60TL
Marka: Diğer
KÖPEK DİŞ TEMİZLEYİCİDiş Temizleyici Oyuncak köpeğinizin vazgeçemeyeceği, eğlenceli vakit geçirebileceği bir oyuncaktır.Oynaması için verdiğinizde hem oyun oynayacak hem de dişleri temizlenmiş olacak.Her yaş ve her cins köpeklere uygundur.12 cm çapındadır. Paket İçeriği1 Adet Köpe..
10,80TL
Marka: Diğer
DİŞ KAŞIMA TOPU Dikenli top tasarımı ile diş kaşımaya yardımcı Dayanıklı malzemeden yapılmış, diş temizliği için ısırmaya dayanıklı ve etkilidir. Sesler çıkarır ve dikkat çekmesi için idealdir. Paket İçeriği1 Adet Diş Kaşıma Topu..
11,40TL
Marka: Diğer
TÜYLÜ OYUN TOPUEvcil hayvanınız için uygundur.Kedi için renkli tüy ile en iyi oyuncaktır.Süper sevimli, hafif ve güzel görünümlü tasarımHer zaman güzel kediniz için ayağa kalkarOnunla oynamak kedinizi zinde tutar.Top çapı: 4,5 cm      Paket İçeriği ..
7,19TL
Marka: Diğer
KEDİ TIRMALAMA TAHTASIÜrün Özellikleri Vantuzlu kedi tırmalama tahtası ile sevimli patilerin tırnaklarını törpülemesi oldukça eğlenceli bir hale geliyor. Kedilerinizin hem oyun oynayıp hem de tırnak bakımlarını yapacağı Kedi Tırmalama Tahtası, yaramaz patilerin eşyalarınızda oluşturacağı tırnak iz..
77,88TL
Marka: Diğer
HAREKETLİ BALIK KEDİ OYUNCAĞI ŞARJLI1. Hareketli balık gerçek bir balık gibi çevirir, sallar ve hareket eden çok gerçekçi bir kedi oyuncağıdır. Evcil hayvanınız oyuncağa yaklaştığında veya dokunduğunda, yerleşik hareket sensörü etkinleştirilecektir.2. Kedinizi uzun süre eğlendirmek için bu kedi oyun..
83,88TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)