tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Petshop en uygun fiyatlı ürünler

Marka: Diğer
MİKOPET EVCİL HAYVAN TAŞIMA ÇANTASI GRİKüçük ırk köpekler ve bütün ırk kediler için, taşıma çantasıdır.Kapağı önden açılır ve hava almaya uygun plastik kafes şeklindedir.İstenildiğinde kapak çıkarılarak havalandırma penceresi olarak kullanılabilir.Yan tarafları hava almaya uygun ızgaralıdır.Boyutlar..
59,88TL
Marka: Diğer
MİKOPET EVCİL HAYVAN TAŞIMA ÇANTASI YEŞİL Küçük ırk köpekler ve bütün ırk kediler için, taşıma çantasıdır.Kapağı önden açılır ve hava almaya uygun plastik kafes şeklindedir.İstenildiğinde kapak çıkarılarak havalandırma penceresi olarak kullanılabilir.Yan tarafları hava almaya uygun ızgaralıdır...
59,88TL
Marka: Diğer
MİKOPET EVCİL HAYVAN TAŞIMA ÇANTASI TURUNCUKüçük ırk köpekler ve bütün ırk kediler için, taşıma çantasıdır.Kapağı önden açılır ve hava almaya uygun plastik kafes şeklindedir.İstenildiğinde kapak çıkarılarak havalandırma penceresi olarak kullanılabilir.Yan tarafları hava almaya uygun ızgaralıdır.Boyu..
59,88TL
Marka: Diğer
MİKOPET EVCİL HAYVAN TAŞIMA ÇANTASI KIRMIZIKüçük ırk köpekler ve bütün ırk kediler için, taşıma çantasıdır.Kapağı önden açılır ve hava almaya uygun plastik kafes şeklindedir.İstenildiğinde kapak çıkarılarak havalandırma penceresi olarak kullanılabilir.Yan tarafları hava almaya uygun ızgaralıdır.Boyu..
59,88TL
Marka: Diğer
MİKOPET EVCİL HAYVAN TAŞIMA ÇANTASI Küçük ırk köpekler ve bütün ırk kediler için, taşıma çantasıdır.Kapağı önden açılır ve hava almaya uygun plastik kafes şeklindedir.İstenildiğinde kapak çıkarılarak havalandırma penceresi olarak kullanılabilir.Yan tarafları hava almaya uygun ızgaralıdır.Boyutl..
59,88TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK KEDİ TUVALETİ YEŞİL        Kedilerimiz tuvalet ihtiyaçlarını giderirken etrafın temiz kalmasını sağlar.Esnek ve dayanıklı plastikten imal edilmiştir.100% salınımsız materyal kullanılmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.Temizlik için sadece ılık su v..
69,48TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK KEDİ TUVALETİ PEMBEKedilerimiz tuvalet ihtiyaçlarını giderirken etrafın temiz kalmasını sağlar.Esnek ve dayanıklı plastikten imal edilmiştir.100% salınımsız materyal kullanılmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.Temizlik için sadece ılık su ve sabun kullanmanız yeterlidir.Kendi içerisinden..
69,48TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK KEDİ TUVALETİ MAVİKedilerimiz tuvalet ihtiyaçlarını giderirken etrafın temiz kalmasını sağlar.Esnek ve dayanıklı plastikten imal edilmiştir.100% salınımsız materyal kullanılmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.Temizlik için sadece ılık su ve sabun kullanmanız yeterlidir.Kendi içerisinden ..
69,48TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK KEDİ TUVALETİ LACİVERTKedilerimiz tuvalet ihtiyaçlarını giderirken etrafın temiz kalmasını sağlar.Esnek ve dayanıklı plastikten imal edilmiştir.100% salınımsız materyal kullanılmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.Temizlik için sadece ılık su ve sabun kullanmanız yeterlidir.Kendi içerisin..
69,48TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK KEDİ TUVALETİ MAVİKedilerimiz tuvalet ihtiyaçlarını giderirken etrafın temiz kalmasını sağlar.Esnek ve dayanıklı plastikten imal edilmiştir.100% salınımsız materyal kullanılmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.Temizlik için sadece ılık su ve sabun kullanmanız yeterlidir.Kendi içerisinden ..
45,48TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK KEDİ TUVALETİ MOR            Kedilerimiz tuvalet ihtiyaçlarını giderirken etrafın temiz kalmasını sağlar.Esnek ve dayanıklı plastikten imal edilmiştir.100% salınımsız materyal kullanılmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.Temizlik..
69,48TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK KEDİ TUVALETİ MORKapalı tuvalet kabı yıkanabilir ve koku yapmaz plastik özelliğine sahiptir.Kolay açılıp kapanma özelliği sayesinde ürün temizliği kolayca yapılır.Esnek ve dayanıklı plastikten imal edilmiştirTemizlik için sadece ılık su ve sabun kullanmanız yeterlidir. Kullanma Ta..
235,08TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK KEDİ TUVALETİ BORDOKapalı tuvalet kabı yıkanabilir ve koku yapmaz plastik özelliğine sahiptir.Kolay açılıp kapanma özelliği sayesinde ürün temizliği kolayca yapılır.Esnek ve dayanıklı plastikten imal edilmiştirTemizlik için sadece ılık su ve sabun kullanmanız yeterlidir. Kullanma ..
235,08TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK KEDİ TUVALETİ YEŞİLKapalı tuvalet kabı yıkanabilir ve koku yapmaz plastik özelliğine sahiptir.Kolay açılıp kapanma özelliği sayesinde ürün temizliği kolayca yapılır.Esnek ve dayanıklı plastikten imal edilmiştirTemizlik için sadece ılık su ve sabun kullanmanız yeterlidir. Kullanma ..
235,08TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK KEDİ TUVALETİ MAVİKapalı tuvalet kabı yıkanabilir ve koku yapmaz plastik özelliğine sahiptir.Kolay açılıp kapanma özelliği sayesinde ürün temizliği kolayca yapılır.Esnek ve dayanıklı plastikten imal edilmiştirTemizlik için sadece ılık su ve sabun kullanmanız yeterlidir. Kullanma T..
235,08TL
Marka: Diğer
MİKOPET KÜÇÜK KAPALI KEDİ TUVALETİ BORDOÜstten Açılır Kapalı Kedi Tuvaleti, yavru ve yetişkin kediler için ideal geniş iç ölçülere sahip kapalı kedi tuvaleti. Ev ortamında oluşabilecek kötü kokuları hapseder. Üstten açılır kapak tasarımı kedi kumunu pratik bir şekilde temizlemenize imkan sağlar.Üstt..
107,88TL
Marka: Diğer
MİKOPET KÜÇÜK KAPALI KEDİ TUVALETİ MORÜstten Açılır Kapalı Kedi Tuvaleti, yavru ve yetişkin kediler için ideal geniş iç ölçülere sahip kapalı kedi tuvaleti. Ev ortamında oluşabilecek kötü kokuları hapseder. Üstten açılır kapak tasarımı kedi kumunu pratik bir şekilde temizlemenize imkan sağlar.Üstten..
107,88TL
Marka: Diğer
MİKOPET KÜÇÜK KAPALI KEDİ TUVALETİ MAVİÜstten Açılır Kapalı Kedi Tuvaleti, yavru ve yetişkin kediler için ideal geniş iç ölçülere sahip kapalı kedi tuvaleti. Ev ortamında oluşabilecek kötü kokuları hapseder. Üstten açılır kapak tasarımı kedi kumunu pratik bir şekilde temizlemenize imkan sağlar.Üstte..
107,88TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK YUVARLAK MAMA KABI Kaliteli ham madde den Türkiye`de üretilmiştir.Sağlam ve dayanıklıdır. Her ortamda kullanabilirsiniz.Yıkanabilir özelliği sayesinde her zaman temizleyebilirsiniz.Sağlam plastikten imal edilmiştir.Ürün Ölçüleri ø 21,5 x 6,5NOT:Ürünlerin renkleri stok durumun..
7,08TL
Marka: Diğer
MİKOPET BÜYÜK YUVARLAK MAMA KABI Kaliteli ham madde den Türkiye`de üretilmiştir.Sağlam ve dayanıklıdır. Her ortamda kullanabilirsiniz.Yıkanabilir özelliği sayesinde her zaman temizleyebilirsiniz.Sağlam plastikten imal edilmiştir. Ürün Ölçüleri ø 21,5*6,5NOT:Ürünlerin renkleri stok dur..
7,08TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 184 (10 Sayfa)