tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Saç Bakımı en uygun fiyatlı ürünler

Marka: Diğer
HAİR BEAN SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ TARAK Hair Bean Memory Flex esnek yapısından dolayı saç tellerinize nazik davranarak yapısını korur.Kırılma/dökülme karşıtıdır.Karışmış, kabarmış saç görünümünüzü kısa sürede etki göstererek düzeltmenize yardımcı olur.Taşınabilirlik ve kolay kullanımı açısından ç..
23,88TL
Marka: Diğer
DERMA ROLLER TİTANYUM İĞNELİ CİLT BAKIM ALETİ 540 İĞNE 0.75 MM. Derma Roller Titanyum Malzemeden 540 Adet İğneye sahip olup, her iğne 0.75 mm. ölçülerindedir.Derma Roller Titanyum İğneli Cilt Bakım Aletinin uygulamasının esası, titanyum iğneli silindirin cilt üzerinde gezdirilerek bin..
18,00TL
Marka: Diğer
SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ TARAK HAIR BEANSaçlarınız dağılabilir, düğüm olabilir, karışabilir ama bu canınızı sıkmasın, çünkü çözümü Hair Bean Saç Düzleştirici Tarak.Saç Düzleştirici Tarak Hair Bean Ürün ÖzellikleriMemory Flex Teknolojisi (Esnek yapı).Saçlarınız kuru yada yaşken kullanabilirsiniz.Saç Düzleşti..
23,88TL
Marka: Diğer
SAÇ FIRÇASIÖzel üretilen fırça yapısı sayesinde saçınızdaki küçük düğümler bile kolayca açılarak sizi rahatlatır. Ergonomik yapısı ve ufak olması sayesinde her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Paket İçeriği1 Adet Oval Saç Fırçası ..
23,88TL
Marka: Diğer
  KRAPE TARAK SETİ 10 ADET Ürün Açıklaması Krape tarağı saçınızı şekillendirme ve dolanan saçlarınızı açmada işinize yarayacak bir üründür.Krape tarak ile saçlarınıza şekil verebilir, ve kabartabilirsiniz.Mavi, sarı, ve pembe olarak üç rengi bulunmaktadır.Krape tarak setimiz ısıy..
67,08TL
Marka: Diğer
TARAK SETİ 3 ADET Ürün Açıklaması 3 parçadan oluşan tarağımız her türlü saç şekline uygundur.İnce, kalın, ve orta olmak üzere üç adet farklı şekli mevcuttur.Saçlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz.Isıya dayanıklı yapısı sayesinde, saçlarınıza fön çekerken kullanabilirsiniz.Dayanıklı p..
17,88TL
Marka: Diğer
Tarak Seti 4 AdetStatik elektriklenme yapmaz. Uzun süreli kullanımda saçlarınızı deformasyonu azaltır saçlarınızı korur.  Ürün İçeriği 4 Adet Tarak  ..
26,28TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)