Ana Menü
Alışveriş Sepetim

Tahtakaleden.com Nedir Nasıl Çalışır

Tahtakaleden.com Nedir Nasıl Çalışır ?

Türkiye'nin en yeni ve en farklı toptan ticaret platformu olan Tahtakaleden.com'a hoş geldiniz. Amacımız siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi fiyatı en kaliteli hizmet ile ulaştırmak. Bu sebepten dolayı çalışma sistemimiz ile alakalı detaylı bilgi aşağıda yer almaktadır.

Tahtakaleden.com Nedir ?
Tahtakeleden.com adında belli olduğu gibi İstanbul Tahtakale'de yer alan ithalatçıları müşteriler ile buluşturmak amacıyla kurulmuş bir e-ticaret platformudur. Diğer e-ticaret firmalarından farklı olarak ürün satışı yapmaz yada stok tutmaz. Siparişlerinize göre ürünleri ithalatçı firmalardan temin edip kargolama işlemi yapar.

Tahtakaleden.com Nasıl Çalışır ?

1. Ürün Tespit İşlemleri
50'nin üzerindeki ithalatçı firmalardan ürün listeleri ve fiyatları alınarak internet sitemize yüklenir ve satışa hazırlanır.

2. Sipariş Alımı
İnternet sitemizde yer alan ürünlerden satın almak istediğiniz ürünleri sepete eklenir. Sepette eklenen ürünlerin siparişi Kredi Kartı yada Havale Eft yöntemi ile tamamlanır. 

3. Ürünlerin Tedariği
Sipariş adımı tamamlandıktan sonra Tahtakaleden.com ekibi sizin için ürünleri ithalatçı firmadan satın alır ve paketleme sürecine geçiş yapar.

4. Kargo Hazırlanması
Satın alınan ürünler özel kutu ve malzemeler ile darbe ve kırılmalara karşı dayanıklı şekilde paketlenerek kargolamaya hazırlanır.

5. Kargoya Teslim Edilmesi
Hazırlanan kargolar Tahtakaleden.com ile anlaşmalı olan kargo firmalarına yada kuryelere teslim edilerek kargo süreci başlar. Bu süreç bulunan bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Kuryeler ile İstanbul için aynı gün teslimat sağlanırken Kargo firmaları ile Tüm Türkiye'ye ortalama 2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Not : Yukarıda yer alan süreçleri tamamlayabilmek adına Tahtakaleden.com sizden sadece Hizmet Bedeli talep etmektedir. Bu ücret sipariş tutarına göre değişiklik göstermekte olup aşağıda fiyatlandırmalar yer almaktadır. Onun haricinde olan bütün ücretler ( Pos kullanım ücretleri, Kargo ücretleri ) alıcı tarafından karşılanmaktadır. 

Pos Kullanım Ücretleri : Tek Çekim %2 Komisyon, Taksitli işlemlerde taksit sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu tutarlar ödeme esnasında karşınıza çıkmaktadır.

Kargo Ücretleri : Kargo firmalarından alınan ücretlerin hiç bir şekilde üzerine komisyon yada fark uygulanmamaktadır. Gönderiler Alıcı Ödemeli olarak gönderilmektedir. Yapılan sözleşmeler sayesinde çok uygun fiyatlara ürünler sizlere ulaştırılmaktadır. 

Hizmet Bedelleri :
0 - 1000 TL arasında olan siparişler için 40 TL
1000 - 2000 TL arasında olan siparişler için 70 TL
2000 - 3000 TL arasında olan siparişler için 100 TL
3000 - 4000 TL arasında olan siparişler için 130 TL
4000 - 6000 TL arasında olan siparişler için 150 TL
6000 - 8000 TL arasında olan siparişler için 200 TL
8000 - 10.000 TL arasında olan siparişler için 250 TL
10.000 - 20.000 TL arasında olan siparişler için 400 TL
20.000 - 30.000 TL arasında olan siparişler için 500 TL
30.000 ve üzerinde olan siparişler için 600 TL


Bu ücretlerde parça ve ürün içeriği aranmaksızın ister 1 parça ister 1000 parça olsun tek fiyat uygunlanmaktadır.