tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Yihua 853D+ 3A Sıcak Hava, Lehim Makinesi ve Power Supply 3 in 1

Yihua 853D+ 3A Sıcak Hava, Lehim Makinesi ve Power Supply 3 in 1
Yihua 853D+ 3A Sıcak Hava, Lehim Makinesi ve Power Supply 3 in 1
3.482,41TL

(119.02$)

Fiyatlarımıza KDV Dahildir. Anlaşmalı kartlara 12 aya varan taksit imkanları bulunmaktadır.
1000TL üzeri
KARGO BEDAVA
15.00'a kadar
AYNI GÜN KARGO
256 Bit SSL
GÜVENLİ ÖDEME

YIHUA 853D+ 3A USB cep telefonu onarım lehimleme rework istasyonu ile 

1.İletişim pazarının mevcut devrim taleplerini karşılayan ve devrim niteliğinde yenilikçi tasarımı temel alan bu hepsi birarada makine, en yeni çip teknolojisini kullanıyor ve bir DC güç kaynağı, sıcak hava tabancası ve lehimleme istasyonunu entegre ediyor!

Sıcaklık kontrolleri, çekirdek teknolojisini kullanır, gerçek zamanlı kalibrasyon ile hava tabancası çıkış sıcaklığının yüksek hızlı 100ms gerçek zamanlı izlenmesi ve lehimleme ucu sıcaklığının mikroişlemci-PID programlamasını benimser!Çıkış sıcaklıkları son derece kararlıdır.

PID yüksek hızlı 100ms hızlı sıcaklık ayarı ile dönüşümler, karşılaştırılabilir makinelere kıyasla çok daha düşük düzeylerde sabit sıcaklıkta güç tüketimi sağlayarak enerji tasarrufu sağlar ve daha fazla enerji tasarrufu sağlar!

Hava tabancası kolu telinde, son derece istikrarlı ve güvenilir bir performans içinyüksek sıcaklıkta bir silikon tel ( 30 saniye süreyle 300 o lehimleme ucuyla temas ettiğinde hasar görmemiştir ), paslanmaz çelik boru ve son teknoloji seramik çerçeveli bir ısıtma çekirdeği kullanılmaktadır!

lehimlenmiş demir saplı telyüksek sıcaklıkta bir silikon tel kullanır (hasar görmüyorsa 300 olehimleme ucu 30 saniye için silikon telle temas eder); ısıtma elemanı hızlı sıcaklığın dengelenmesi için ithal edilen yüksek güçlü bir ısıtma elemanı kullanır, özellikle kaba klemenslerin sökülmesi, geniş derzlerin ve lekelere ulaşmanın zor olduğu yerlerdir, genel lehim bağlantı sökme işleminden söz etmemektedir.

Hava tabancasındamanuel / otomatik çalışma modu dönüştürme özellikleri

Lehimleme demirinin 10 dakika ayarlanabilen bir uyku fonksiyonu vardır.

8.Bu yeni tip 5V çıkışı USB arabirimi, daha kolaylık onarımı cep telefonu, ayrıca cep telefonu için güç kaynağı kullanabilirsiniz.

9.Tüm parçalar LED dijital ekran ve akım 4 dijital hassas ekran akım değeri, güncel değer hassas ekran mA değeri olabilir.çok doğrudan algılanan duyular yoluyla.

Lehimleme demirinin demir ucu temizleyici ve içi rosin vardır.Çam kadiri, demir ucundaki oksit filmleri çıkarıp devre kartlarının lehimlenmesine yardımcı olur, oksidasyonu çoğaltır, demir ucu yüzey gerilimini azaltır ve oksitleri hızla çıkarır.

Koruma koruması ile öncülük eden sanayide bir ilk olan, makinenin çalışmasından önce her zaman tutma yeri tutacağı üzerindeki kenetlenmiş bir tutamak gereklidir.Tutamak tutucusunda değilse (yerleştirilirse), operatör güvenlik uyarılarına uyumu tespit edemez ve makine çalışmaz.Böyle bir işlevin amacı, istenmeyen sonuçlara yol açabilecek güvensiz veya yanıcı (iş) yerlerde sap yerinde bırakma veya yanlışlıkla yerleştirmeyi önlemektir.

parametreler


Anma gerilimi

AC 220V ±% 10 50Hz

Toplam güç

≤ 825W

Çalışma ortamı

0 ~ 40 ? bağıl nem < % 80

Depolama ortamı

- 20 ~ 80 ?   bağıl nem < % 80

boyut

255 * 188 * 125 mm

Ağırlık

4.7 kg

Performans Parametresi

Sıcak hava rehabilitasyonu

Havya

Çalışma gerilimi

AC 220V ±% 10 50Hz

AC 26V ±% 10 50Hz

Çıkış gücü

720W

75W

Sıcaklık aralığı

100 ? ~ 480 ?

200 ? ~ 480 ?

Hava Besleme Modu      

Fırçasız Motorlu Fan

---

Hava akımı

120L / dakika (MAX)

---

   Sıcaklık Kararlılığı

± 2 ? ( Statik )

± 2 ? ( Statik )

Ekran modu

kırmızı LED ekran

kırmızı LED ekran

Isıtma Çekirdeği

Seramik Çerçeveli Isıtma Çekirdeği

İthal Yüksek Güçlü Isıtma Çekirdeği

Standart püskürtme uçları / uçlar

(10 mm, 8 mm, 5 mm, 13 mm)

4 adet PCS püskürteç

B

İpucu-Topraklama Empedansı

---

< 2Ω

Topraklama Uç Gerilimi

---

< 2mV

DC güç kaynağı

Çıkış voltajı

 0 ° 15V

Çıkış akımı

0-2A

 Çıkış gücü

30W

Koruma Modu

Kısa devre aşırı akım

Gerilim gösterge Modu

kırmızı LED ekran

Geçerli görüntü modu

kırmızı LED ekran

  Yük dengesi

<0.01 ± 2mV

Dalgalanma ve gürültü

<1 mvrms (sanal değer)

Aksesuar ürünleri iade ve değişimi için ;

Ürünlerin paketlerinin hasar görmemiş olması ve yeniden satışa elverişli olması gerekmektedir. Aksi halde paketleme ücreti düşülüp ücret iadesi ona göre yapılacaktır.

Yedek Parça ürünlerin iade ve değişimi için ;

LCD Ekranlar : Ön, arka jelatin ve garanti etiketlerinin hasar görmemesi ve kaldırılmamış olması gerekmektedir. Ürünlerin sadece soketini takarak test işlemini yapınız ardından montaj işlemine geçiniz. Test işleminden geçemeyen ürünleri montaj yapmayınız hasar vermeyiniz.

Bataryalar : Herhangi bir fiziksel hasar olmaması gerekmektedir. Yapışkanlı bataryalarda sökme esnasında ürüne hasar verilmemesi gerekmektedir.

Diğer Yedek Parçalar : Üzerindeki jelatin sökülmüş yada hasar görmüş, firmamızın garanti etiketleri yırtılmış yada hasar görmüş, iletken bacakları lehimlenmiş, filmli ürünlerin filmlerinin zedelendiği yada çıkarıldığı, ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır. Bu maddelerden hiç biri başınıza gelmedi ise ürünü iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.

Para İadesi : 

Kredi kartı yada banka kartı ile verilen siparişlerin iadesi onay işlemi sonrasında 3-5 iş günü kadar sürmektedir. Bu süreç pos ve banka sürecidir.

Havale yada EFT ile verilen siparişlerde ücret iadesi onay işlemi sonrasında 2-3 iş günü kadar sürmektedir. Bu süreçte banka bilgilerinin mutlaka iletilmesi gerekmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi