tahtakaleden.com
Alışveriş Sepetim

Yihua 938 Lehim İstasyonu

Yihua 938 Lehim İstasyonu
Yihua 938 Lehim İstasyonu
945,90TL

(49.12$)

Anlaşmalı kartlara göre taksit imkanları bulunmaktadır.
500TL üzeri
KARGO BEDAVA
15.00'a kadar
AYNI GÜN KARGO
256 Bit SSL
GÜVENLİ ÖDEME

Özellikler:

Cihaz, LCD ekran kullanarak arkadan aydınlatmalı yeni bir panele sahiptir.

Hızlı ısınma için Mikrobilgisayar kontrolü. 

Uzun ömür için yüksek kaliteli direnç. 

ESD korumalı gövde 

Silikon malzeme kullanarak demir tutamak lehimleme. 

Makine cazip görünen fırçalanmış alüminyum panelleri kullanır, ayrıca kompakt ve yer tasarrufu PID programlanabilir sıcaklık kontrol teknolojisine sahiptir.

PID programlamayı cımbızların ve havyanın gerçek sıcaklıklarını hızla izlemek, test etmek ve düzeltmek  için kullanılan makine hızlı sıcaklık dengelemesi  sıcaklık hatasını azaltır. Sıcaklık stabilitesi ve sıcaklık kompanzasyon hızı, benzer ürünlerden çok daha iyidir.

Dahili tasarım düzgün bir düzenleme üreten SMT çift taraflı panelleri kullanır ; sinyal akışı açıktır ve makinenin stabilitesi ve çalışma güvenliği  daha da güçlenmiştir. Makine sert ortamlarda kullanılabilir.

Lehimleme cımbız istasyonu lehimleme küçük plakalar ve küçük IC kullanımı için idealdir. Paralel olması nedeniyle Tasarım,  lehim cımbız istasyonu olabilir  ısıtılmış ve aynı zamanda lehimleme için kullanılabilir. 

Muhteşem tutamak modeli ve lehim teli tutacağı

938BD + Serisi, paralel ısıtma cımbızları ve lehim kalemleri kombinasyonlu bir tasarıma sahiptir; küçük elektronik bileşenler, cipsler ve SMD gibi uygulamalarda kullanım için çok uygundur.

 

Teknik Veri:

Güç tüketimi : 135W 

Sıcaklık aralığı : 100 ° C ~ 480 ° C / 212 ° F ~ 896 ° F 

Ekran türü : LCD 

Temp.stabilite : ± 2 ° C (statik) 

Isıtıcı voltajı : AC 24V ±% 10 50Hz 

Topraklama ucu direnç : < 2ohm

Toprak uç gerilimi : < 2mV 

Çalışma sıcaklığı : 0 ~ 40 ° C / 32 ° F ~ 104 ° F

Depolama sıcaklığı : -20 ° C ~ 80 ° C / -4 ° F ~ 176 ° F

Dış karton boyut: 45.5 * 28 * 51.5cm

Aksesuar ürünleri iade ve değişimi için ;

Ürünlerin paketlerinin hasar görmemiş olması ve yeniden satışa elverişli olması gerekmektedir. Aksi halde paketleme ücreti düşülüp ücret iadesi ona göre yapılacaktır.

Yedek Parça ürünlerin iade ve değişimi için ;

LCD Ekranlar : Ön, arka jelatin ve garanti etiketlerinin hasar görmemesi ve kaldırılmamış olması gerekmektedir. Ürünlerin sadece soketini takarak test işlemini yapınız ardından montaj işlemine geçiniz. Test işleminden geçemeyen ürünleri montaj yapmayınız hasar vermeyiniz.

Bataryalar : Herhangi bir fiziksel hasar olmaması gerekmektedir. Yapışkanlı bataryalarda sökme esnasında ürüne hasar verilmemesi gerekmektedir.

Diğer Yedek Parçalar : Üzerindeki jelatin sökülmüş yada hasar görmüş, firmamızın garanti etiketleri yırtılmış yada hasar görmüş, iletken bacakları lehimlenmiş, filmli ürünlerin filmlerinin zedelendiği yada çıkarıldığı, ürünler kesinlikle iade alınmayacaktır. Bu maddelerden hiç biri başınıza gelmedi ise ürünü iade edebilir yada değiştirebilirsiniz.

Para İadesi : 

Kredi kartı yada banka kartı ile verilen siparişlerin iadesi onay işlemi sonrasında 3-5 iş günü kadar sürmektedir. Bu süreç pos ve banka sürecidir.

Havale yada EFT ile verilen siparişlerde ücret iadesi onay işlemi sonrasında 2-3 iş günü kadar sürmektedir. Bu süreçte banka bilgilerinin mutlaka iletilmesi gerekmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi